UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny 5 Nad Ranem

5 Nad Ranem

Kielce
691236486

O NAS

Jesteśmy zespołem muzycznym od roku 1995 . W naszym składzie przez te lata byli różni muzycy, ale metodą prób i błędów stworzyliśmy dzisiejszy skład 5 Nad Ranem.

W tej chwili jest nas sześcioro. Gramy w 100% na żywo! Wśród nas są  wykształceni muzycy ale i tzw. „samouki” muzyczne. To co nas łączy to PASJA do muzyki!

Skład naszego zespołu to: wokalistka, perkusja, gitara basowa, instrumenty klawiszowe, gitara solowa i saksofon.  Dzięki takiemu zróżnicowaniu jesteśmy bardzo dynamiczni i zagramy dla Was każdy rodzaj muzyki!
Repertuar 5 Nad Ranem jest bardzo różnorodny. Zawiera około 150 utworów, które wyselekcjonowaliśmy spośród wielu popularnych hitów muzyki z Polski i całego świata! Większość z nich to po prostu  nasze ulubione kawałki, które gramy z pasją, często w nowych aranżacjach. Każdy odnajdzie w naszym repertuarze coś dla siebie, do potańczenia, do posłuchania… Jest on podzielony na bloki tematyczne.

Gramy m.in.: złote polskie przeboje, najnowsze utwory z list przebojów, disco z lat 70tych i 80-tych, rock&roll,  pop, funk, trochę jazzu, muzyki retro i nieco kawałków w wersji instrumentalnej. Bloki są dostosowane do przebiegu Waszej Imprezy – zwykle trwają około 45 minut a w przerwach puszczamy muzykę mechaniczną. Jeśli macie życzenia co do muzyki puszczanej w przerwach, prosimy o dostarczenie nam utworów w formacie mp3 lub na płycie CD, najlepiej na 7dni przed imprezą.

Jeśli chodzi o dobór utworów na Waszą imprezę, najlepiej będzie jak nam zaufacie i sami będziemy mogli zadecydować, jakie bloki muzyczne przygotować dla Was. Oczywiście weźmiemy pod uwagę Wasze preferencje, ale życzenia muzyczne musimy od Was otrzymać na minimum 3 miesiące przed imprezą.

Podczas trwania Waszej uroczystości goście będą mogli zamawiać muzyczne dedykacje, ale tylko spośród naszego repertuaru ( który będzie dostępny w czasie Imprezy ) i tylko w przerwach między setami.

Zespół 5 Nad Ranem nie zajmuje się:

- oprawą muzyczną Błogosławieństwa Pary Młodej

-  tzw. Wyprowadzaniem Pary Młodej

- prowadzeniem przyśpiewek i biesiad przy stołach gości

Na Wasze specjalne życzenie zajmiemy się przygotowaniem:

- podziękowań dla Rodziców

- zabaw integracyjnych

- Oczepin

Zespół 5 Nad Ranem zajmuje się oprawą muzyczną różnych przyjęć prywatnych, okolicznościowych, bankietów, imprez firmowych a także koncertów klubowych czy imprez plenerowych. Zawsze dostosowujemy repertuar do okazji, uwzględniając życzenia naszych klientów.


5 Nad Ranem to kilkaset udanych Imprez, koncertów czy przyjęć weselnych! Współpracujemy z agencjami ślubnymi, m.in. z jedną z najdłużej działających na rynku polskim - Perfect Moments. Współpracujemy z wieloma agencjami eventowymi oraz  lokalami w całej Polsce.

Przedstawiamy Wam kilka wybranych REFERENCJI od naszych klientów:

" Bardzo dziękujemy zespołowi 5 nad ranem za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela.

Zespół podchodzi do współpracy z profesjonalizmem i zaangażowaniem, a pełny parkiet

świadczył o ich powołaniu do prowadzenia tego typu imprez. Zdecydowanie stanęli za

wysokości zadania. Z pełnym przekonaniem możemy polecić zespół 5 nad ranem.

Jeszcze raz dziękujemy za świetną zabawę :-) Życzymy sukcesów całej ekipie!

Luiza i Maciek "

5 Nad Ranem to najlepszy wybór na nasze wesele! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, przede wszystkim gra na żywo w 100% !!! To ludzie z pasją, z talentem.. Dzięki zespołowi nasze wesele się udało!! I to jak się udało!!!

Bardzo dziękujemy… za świetną zabawę, życzliwość, za radość, świetny dowcip i pozytywną energię J

POLECAMY zespół 5 nad ranem z całego serca każdej młodej parze.

Ewelina & Piotr

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zespołu :) Wszyscy goście chwalili i świetnie się bawili. Każdy znalazł coś dla siebie w repertuarze 5 nad Ranem. 

Jesteśmy szczęśliwi, że 5 nad Ranem grała na naszym weselu :) 

Będziemy polecać z wielką przyjemnością .

 

Pozdrawiamy,

Agnieszka  & Michał

 

Serdecznie polecamy! Dziękujemy za wspaniałą zabawę do białego rana! To dzięki Wam nasze wesele było wyjątkowe! Zespół 5 nad ranem to nasza najlepsza decyzja !!!

Ania & Robert

Serdecznie dziękujemy całemu zespołowi za cudowną oprawę muzyczną naszego przyjęcia weselnego! To dzięki Wam nasi goście byli ciągle uśmiechnięci, radośni, pełni energii a potem w konsekwencji wyczerpani… ale to już o 5 nad ranem J

Polecamy!!!

Ania & Piotr

Pewnego cudownego Dnia zespół 5 Nad Ranem upiększył nasze wesele..grając na żywo, grając to co nam się wymarzyło. Zespół jest otwarty na każdą propozycję, dostosowuje się do naszych oczekiwań J Goście jeszcze przez wiele wiele miesięcy po weselu wspominali to wspaniałe wesele! „Zespół pierwsza klasa”! Słyszeć takie opinie to Miód na nasze serca J Dziękujemy!

Ewa & Tomek

Cała ekipa agencji Ślubnej Perfect Moments serdecznie poleca każdej parze młodej zespół 5 Nad Ranem !! Świetna muzyka, słucha się Was z przyjemnością! Współpraca za każdym razem układa się pomyślnie i bezproblemowo. Zespół jest elastyczny i profesjonalny! Dziękujemy za dotychczasową współpracę i chcemy WIĘCEJ!!! Dziękujemy.

Konsultantki ślubne Perfect Moments

„Dzięki Wam, tej energii, radości z tego co robicie nasze wesele było najlepsze na świecie. Przez całą noc mimo pysznego jedzenia stoły świeciły pustkami za to parkiet wirował...nie wiem czy któraś Para Młoda bawiła się tak dobrze na swoim weselu jak my (z wyjątkiem tych dla których graliście).  Goście byli zachwyceni - zresztą sami przecież widzieliście :-)Dziękujemy, że przyjechaliście do nas taki kawał drogi i dziękujemy,że daliście z siebie wszystko. Spełniliście nasze marzenie o świetnej muzyce, świetnym wokalu (Moniko jesteś wspaniała) a nasi goście, którzy jak na mieszkańców Podhala przystało często goszczą na weselach, powiedzieli, że nie byli na lepszej imprezie - DZIĘKUJEMY".

Patrycja & Szymon

Serdecznie dziękujemy zespołowi 5 nad ranem za...i tu może rozpocząć się lista mnóstwa pochwał, nie tylko z naszej strony, ale także naszych Gości Weselnych pod Waszym adresem. Jesteśmy zachwyceni i ciągle pod wrażeniem zabawy i radości jaką Nam zapewniliście. Pełen profesjonalizm, dopasowanie repertuaru, świetne zabawy, mocne brzmienia, również ludowe kawałki. Każdy z naszych Gości znalazł coś dla siebie. Dzięki Wam nasze wesele, które odbyło się tydzień temu ( 15.08.2015 ) było wyjątkowe. Jeszcze raz dziękujemy.

Żaklina & Karol

Jako małopolski oddział Perfect Moments w sobotę 20.06.2015 r. miałyśmy okazję organozować ślub i wesele w stolicy Tatr. Miejsce i widok na góry zobowiązuje, więc od samoego poczatku wiedziałysmy, że poprzeczka jest podniesiona bardzo wysoko. Skoro wesele odbywało się w świetnej restauracji, to i oprawa muzyczna wesela musiała być świetna. Tyma razem do Zakopanego wraz z Parą Mładą zaprosiliśmy zespół "5 nad ranem". Wprawdzie przebyli długą drogę ale jak przystało na zgrany i profesjonalny zespół stawili się wszyscy pełni energii. Wystarczyło pierwsze uderzenie w tzw "klawisze" aby goście ruszyli na parkiet. Muzycy grali świetne kawałki, a wokalistka swoim głosem oczarowała wszystkich. Nie można było spokojnie siedzieć przy stole. Na parkiecie bawiły się trzy pokolenia. Tak grali i bawili gości aż do rana. W końcu nazwa zobowiązuje - 5 rano wybiła kiedy muzycy zagrali ostatni kawałek:-)

Konsultantki ślubne Perfect Moments

 

Zapraszamy Was oczywiście na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie wszelkie informacje o 5 Nad Ranem! www.5nadranem.pl

W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji!

Karina Ciosk tel. +48 691 236 486

biuro@5nadranem.pl

SKŁAD ZESPOŁU

Skład naszego zespołu to:

- wokalistka MONIKA

- perkusja NORBERT

- gitara basowa JACEK

- instrumenty klawiszowe KRZYSIEK

- gitara solowa ROBERT

- saksofon PAWEŁ

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

• bialy-latawiec.mp3
• wybieram-cie.mp3
• treasure.mp3
• zanim-pojde.mp3
• hot-stuuff.mp3
• isnt-she-lovely.mp3
• jeden-moment.mp3
• nie-bede-julia.mp3
• simply-the-best.mp3
• testosteron.mp3
• walking-on-sunshine.mp3

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół 5 Nad Ranem z siedzibą w miejscowości Kielce, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.