UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny ANEX

ANEX

Jeleśnia
663665836

O NAS

Jesteśmy czteroosobową grupą grająca muzykę Pop, Rock, Dance, Disco, Disco Polo, Folk , Biesiada, Góralszczyzna itp. Gramy przedewszystkim muzykę taneczną tzw.pod nogę ,czyli największe przeboje polskie i zagraniczne, które śpiewamy w języku angielskim, hiszpańskim, włoskim, oraz greckim. Polecamy nasze usługi na terenie województwa śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego. 

Ps. Za jakość dodanych nagrań przepraszamy, są to nagrania bezpośrednio ze sali, a nie wkonywane w studiach nagrań przez nie wiadomo kogo.

SKŁAD ZESPOŁU

Marek - instrumenty klawiszowe, akordeon, skrzypce

Staś - Saksofon, gitara basowa, vocal

Bronek - instrumenty perkusyjne, vocal

Wiesiek - gitara elektryczna, bouzouki, vocal

Ten zespół nie dodał jak na razie żadnych nagrań video. Możesz poprosić zespół o video kontaktując się z nim przez formularz

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół ANEX z siedzibą w miejscowości Jeleśnia, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.