UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny AutoGram

AutoGram

Białystok
510198059

O NAS

AutoGram to czteroosobowy zespół weselny dla którego śpiew i gra na instrumentach jest pasją. Zespół od lat z powodzeniem zajmuje się oprawą muzyczną wesel oraz innych imprez okolicznościowych. Prowadzimy zabawy, konkursy, biesiadę przy stołach z akompaniamentem akordeonu, tamburynu i saksofonu. Śpiewamy na głosy. Posiadamy różnorodny repertuar polski i zagraniczny. Zapewniamy super zabawę przy wspaniałej muzyce z użyciem firmowego sprzętu oraz efektów świetlnych.

 

SKŁAD ZESPOŁU

Grażyna - vocal, prowadzenie

Aneta - vocal, tamburyn

Mirek - keyboard, akordeon, DJ

Henry - saksofon, gitara

Ten zespół nie dodał jak na razie żadnych nagrań video. Możesz poprosić zespół o video kontaktując się z nim przez formularz

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

• a-night-like-this-caro-emerald.mp3
• niby-jestem-niby-nie-jborysewicz-pkukiz.mp3
• pozwolil-nam-los-ajantar-bmec.mp3
• satellite-lena.mp3
• wiecej-slonca-nam-sie-marzy-bolter.mp3

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół AutoGram z siedzibą w miejscowości Białystok, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.