UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny Blues Shoes

Blues Shoes

Kraków
881521324

O NAS

Gramy na:

– eventach,
– weselach,
– studniówkach,
– imprezach firmowych

Nasza działalność jest jednak dużo szersza. Jesteśmy związani ze środowiskiem studenckim i mieliśmy okazje zagrać koncerty na takich imprezach jak:

– Juwenalia UR (support zespołu Brathanki)
– rajd PK (support zespołu Afterparty),
– koncert Kasi Kowalskiej (support),
– Street Music Festival w Krakowie.
Wspieramy również akcję dawców szpiku kostnego „DKMS” przez co mieliśmy okazję zagrać koncert w klubie Buda.

Dysponujemy własnym oświetleniem oraz nowym profesjonalnym nagłośnieniem, które zapewnia obsługę imprez zamkniętych jak i plenerowych na najwyższym poziomie.

Niejednokrotnie możecie nas spotkać również na krakowskim rynku. Jesteśmy nie tylko muzykami, którzy spotykają się tylko na próbach czy występach. Jesteśmy także przyjaciółmi w życiu prywatnym. Muzyka nas cieszy i daje radość, którą przekazujemy innym.

SKŁAD ZESPOŁU

www.bluesshoes.pl

Blues Shoes to sześcioosobowy  zespół w którego skład wchodzą:

– gitara elektryczna
– gitara basowa
– klawisze
– saksofon
– perkusja
– wokal

Wszyscy gramy z pasji dla muzyki i zawsze staramy się zapewnić oprawę muzyczną na najwyższym poziomie. Naszym atutem jest niska średnia wieku i łatwość nawiązywania kontaktu z publicznością. Posiadamy bogaty repertuar, który potrafi zadowolić publikę w różnym wieku. W repertuarze posiadamy wiele gatunków muzyki zarówno polskiej jak i zagranicznej, którą wykonujemy wyłącznie na żywo.

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

• johny-finisz.mp3

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół Blues Shoes z siedzibą w miejscowości Kraków, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.