UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny BluesBrothersBand

BluesBrothersBand

Warszawa
607859756

O NAS

BluesBrothersBand to idealny zespół na Twoje przyjęcie weselne, bal, studniówkę czy inną uroczystość. W swoim repertuarze posiada szeroki wachlarz utworów z lat 70, 80, 90 jak i współczesnych.

Zespół posiada oryginalnie brzmiące podkłady, co w połączeniu z bardzo dobrymi wokalami brzmi bardzo profesionalnie. W ich wykonaniu można usłyszeć starsze polskie hity, jak również nowości z radia czy utwory bardziej dyskotekowe.

Utrzymany jest w stylistyce bohaterów filmu Blues Brothers przez co stanowi ciekawą alternatywę dla innych zespołów zazwyczaj niczym nie różniących się od siebie. Niewątpliwie wprowadza przez to również ciekawszy klimat:)

Wszechstronny repertuar, bardzo dobre wokale, pozytywne nastawienie, profesjonalizm i doświadczenie zdobyte na wielu imprezach zagwarantują, że z BluesBrothersBand każde wesele będzie udane, wyjątkowe i na pewno niezapomniane.

Zespół posiada profesjonalny, bardzo dobrze brzmiący sprzęt, w skład którego wchodzą produkty renomowanych firm takich jak yamaha, shure, Ldm, schowtec i inne. Zapewnia także podstawowe oświetlenie, wytwornice dymu. Wszystko to oczywiście wpływa na lepszą jakość.

 

Zapraszamy na stronę zespołu www.bluesbrothersband.eu

SKŁAD ZESPOŁU

Angelika - voc, konferansjerka;

Mateusz - voc, konferansjerka;

Dawid - voc, instrumenty klawiszowe;

Ten zespół nie dodał na razie żadnych nagrań

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół BluesBrothersBand z siedzibą w miejscowości Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.