UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny Coemi Music Live

Coemi Music Live

Gdynia
501134873

O NAS

Zespół Coemi to rewelacyjne połączenie radości grania, twórczych pomysłów i ogromnej ilości pozytywnej energii płynącej prosto z serc muzyków. Kilkunastoletnie doświadczenie sceniczne, wykształcenie muzyczne, oraz zawody związane z muzyką, wszystko to spotyka się w naszym zespole i daje wspaniały efekt. Członków zespołu łączy wspólna muzyczna pasja. Daje ona grupie możliwość praktycznej realizacji swoich zainteresowań.
Naszym atutem jest niewątpliwie wokalistka wykonująca z uśmiechem i radością w głosie bogaty repertuar zespołu. Ciekawa konferansjerka i bardzo dobry kontakt z publicznością. Bardzo ważnym aspektem jest również odpowiednie prowadzenie konkursów, zabaw integracyjnych, oczepin, czy wznoszenie toastów, co dla prowadzącego nie stanowi to żadnego problemu.
Repertuar grupy jest nieustannie aktualizowany o nowe przeboje. Występ zespołu to szalona muzyczna podróż w latach 60/70/80/90 do współczesności z list przebojów.
Warto pamiętać, iż zespół muzyczny z trójmiasta  podchodzi do każdej uroczystości indywidualnie, analizując potrzeby uczestników oraz preferencje muzyczne klienta.
Zespół Coemi ceni sobie wartość artystyczną muzyki, do której podkreślenia używa profesjonalnych instrumentów muzycznych, nagłośnienia, oraz oświetlenia i efektów scenicznych. Posiadamy własny transport.

Gramy na instrumentach, takich jak:

  • keyboard 
  • trąbka,
  • saksofon tenorowy,
  • flet poprzeczny,
  • akordeon,
  • gitara elektryczna, akustyczna
  • skrzypce

Pomagamy w organizacji ślubu i wesela, a także podpowiadmy jak zorganizować samodzielnie wesele.

Z nami jest zabawnie i bezsstresowo!!!

SKŁAD ZESPOŁU

Emilia - wokal,

Wojciech - prezenter/wodzirej, gitara, skrzypce, keyboard,

Marcin - wokal, saksofon, flet poprzeczny,

Darek - keyboard, trąbka, akordeon

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

• papierowy-ksiezyc.mp3
• da-bob.mp3
• najtrudniejszy-pierwszy-krok.mp3

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół Coemi Music Live z siedzibą w miejscowości Gdynia, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.