UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny EltoroBand

EltoroBand

Bydgoszcz
721296166

O NAS

 • Drodzy Państwo, witamy na stronie EltoroBand z Bydgoszczy. 
  Zespół tworzy trzech muzyków, których pomysł wspólnego grania ,zrodził się z pasji do muzyki. 
  Najmocniejszą stroną EltoroBand jest umiejętność wprowadzenia w wir dobrej zabawy oraz oryginalne brzmienie. 
  Oferta muzyczna obejmuje standardy od lat 60tych,poprzez polską klasykę jak i współczesne przeboje. 
  Drodzy Państwo jeśli liczy się dla Was dobra muzyka,profesjonalna obsługa,kulturalne prowadzenie imprezy i wyśmienita zabawa wybierzcie ofertę EltoroBand 
  Dodatkowo tylko z EltoroBand Możecie Państwo dobrać sobie układ zespół+DJ w jednej cenie.. Taka oferta powoduje nieograniczone pole jeśli chodzi o preferencje muzyczne.
 • P.S Zespół pracuje nad własnym brzmieniem i charakterystyką,co pozwala na zupełnie inny odbiór muzyczny od przyjętych ,osłuchanych podkładów .Zawsze Naszym celem jest bawić się razem z Wami ,a nie przechodzić obok Was!Przyjmujemy zasadę,że tylko naturalnośćią ,uśmiechem i dobrze ,uczciwie wykonaną pracą mamy prawo dla Was grać.Słuchamy się Waszych rad ,ale też staramy się dobrze doradzić ,porozumieć i zgodzić we współpracy z Wami.Nasze brzmienie w tej chwili ulga zmianie m.in używamy techniki analogowej .EltoroBand to wiarygodnośći uczciwośc i pełna kultura wykonanej pracy.Życzymy Wam wszystkiego dobrego  i liczymy na Państwa zaufanie.

  Piotr,Jarek,Tomek

SKŁAD ZESPOŁU

Piotr-wokalista

Jarek-gitarzysta

Tomek-klawiszowiec

Ten zespół nie dodał jak na razie żadnych nagrań video. Możesz poprosić zespół o video kontaktując się z nim przez formularz

Ten zespół nie dodał na razie żadnych nagrań

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół EltoroBand z siedzibą w miejscowości Bydgoszcz, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.