UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny EXAN BAND

EXAN BAND

Piotrków Trybunalski
601300971

O NAS

Ewelina

Młodość a jednocześnie doskonały warsztat wokalny, urok osobisty i czar. To tylko kilka z jej zalet

Jacek „Ojciec dyrektor”

Basista, założyciel zespołu, poprzez zdobyte doświadczenie posiada niebywałą umiejętność szybkiego reagowania na dynamicznie zmieniającą się sytuację na parkiecie, co pozwala dostosować muzykę do potrzeb Gości.

httvp://www.youtube.com/watch?v=62hQAL5cnOI

Robert „Czarodziej”

Wodzirej zamieniający w miarę potrzeb saksofon na gitarę, aby zabawa była przednia.

Piotrek

Wymiata na dwóch klawiaturach i jednocześnie śpiewa, mało tego – robi to perfekcyjnie !

Marcin

SKŁAD ZESPOŁU

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem muzycznym a także efektami scenicznymi. Nasz zespół ma w swoim dorobku setki zagranych i udanych imprez muzycznych.Nasz repertuar to paleta przebojów z każdego gatunku muzycznego, gwarantujący niezapomnianą zabawę przy znanych i lubianych utworach z minionych lat jak i najnowszych przebojach. Dodatkowo proponujemy różne konkursy, zabawę biesiadną przy stołach, które są dodatkową atrakcją imprezy. Zamawiając na imprezę zespół muzyczny Exan Band możecie Państwo liczyć na oprawę muzyczną oraz prowadzenie wodzireja na najwyższym poziomie, co sprawi, że chwile spędzone z naszą kapelą, będziecie Państwo wspominać przez długi czas.

Ten zespół nie dodał jak na razie żadnych nagrań video. Możesz poprosić zespół o video kontaktując się z nim przez formularz

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

• all-about-the-bass-cover.mp3
• saving-all-my-love-cover.mp3
• z-apetytem-cover.mp3

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół EXAN BAND z siedzibą w miejscowości Piotrków Trybunalski, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.