UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny Huzband

Huzband

Poznań
603936267

O NAS

Bardzo dobrze rozumiemy, że wesele to jedyny tak wyjątkowy dzień w całym życiu, a dobra muzyka i szampańska zabawa są jednymi z najważniejszych elementów, dlatego możecie być pewni, że dołożymy wszelkich starań aby spełnić Wasze oczekiwania. Posiadamy wiele sprawdzonych scenariuszy które możemy zaproponować Tobie i Twoim gościom.

Jesteśmy elastyczni, jednak mamy pewne reguły – nie gramy muzyki disco-polo i muzyki biesiadnej.

Zagraliśmy już niejedno wesele i wiemy, że mimo to wszyscy goście mogą bawić się wyśmienicie do białego rana. Zaproście nas, a pokażemy jak to się robi!
 
Wybierając nas możesz liczyć na:
- Wyśmienitą zabawę przy największych przebojach zagranych w 100% na żywo
- Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie wraz z realizatorem
- Prowadzenie zabaw weselnych (w tym również oczepin)
- Zgrany i doświadczony zespół muzyków
- Realizację uzgodnionego scenariusza imprezy
- Niespodziankę dla Młodej Pary
Dodatkowo oferujemy:
- Możliwość konfiguracji zespołu w zależności od potrzeb
- Możliwość opracowania kilku utworów na życzenie Młodej Pary
- Atrakcje, które poprowadzimy i muzycznie urozmaicimy
- Współpracę z DJ i/lub wodzirejem
- Zorganizowanie oprawy muzycznej ślubu kościelnego lub cywilnego

Jeśli marzysz o niezapomnianym weselu, koniecznie skontaktuj się z nami!

Jesteśmy profesjonalnym zespołem muzycznym dla którego muzyka jest wielką pasją. Zespół tworzą absolwenci Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu których połączyła radość wspólnego muzykowania oraz wiara w to, że muzyka ma wielką wartość i siłę a wartości takie jak piękno, prawda i dobro są jeszcze w tym świecie potrzebne i warto o nich śpiewać i grać.

Oferujemy profesjonalną oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez, na których potrzebna jest muzyka na żywo, począwszy od przyjęć weselnych, eventów firmowych, balów, studniówek, skończywszy na festynach, koncertach, imprezach miejskich, jednym słowem wszystkich imprez na których potrzebna jest wyśmienita muzyka w 100% na żywo w najlepszym wydaniu. Bez względu na rodzaj imprezy zawsze możesz być pewny, iż otrzymasz energiczną dawkę muzyki w bardzo dobrym wykonaniu.

W naszym repertuarze znajdują się największe przeboje muzyki polskiej i zagranicznej zarówno w oryginalnych jak i własnych aranżacjach. Nie jest nam obca również muzyka jazzowa, idealnie sprawdzająca się jako muzyka tła w sytuacjach bankietowych. Dzięki profesjonalnemu podejściu i pełnemu zaangażowaniu w oprawę muzyczną, każda impreza staje się wyjątkowa i niezapomniana.
Podstawowy skład zespołu Huzband tworzy siedem osób - dwoje znakomicie dopełniających się wokalistów oraz pięciu doskonałych, wykształconych muzyków sesyjnych dla których pasja stała się zawodem i powołaniem.

Gramy tylko i wyłącznie na żywo!

Bogaty, nieustannie poszerzany repertuar, zawodowi muzycy oraz niesamowicie brzmiące wokale wyróżniają nas na tle innych zespołów. Podczas imprez korzystamy z nagłośnienia najwyższej klasy obsługiwanego przez naszego własnego realizatora dźwięku, co jest właściwie niespotykane wśród innych zespołów. My skupiamy się wyłącznie na graniu i dobrej zabawie, a w tym czasie nasz realizator dba o to, żebyście cieszyli się jak najlepszym brzmieniem zespołu. Wybierając Huzband spośród innych zespołów możesz liczyć na gwarancję najlepszej zabawy na swojej imprezie firmowej, evencie, balu czy przyjęciu weselnym.

Nasz zespół posiada siedzibę w Poznaniu, więc rzeczą naturalną jest, że preferowany zasięg naszych usług to Poznań i wielkopolska. Jeśli jednak chcesz zaprosić nas do innego miasta (Wrocław, Toruń, Bydgoszcz, Gdańsk, Szczecin, Katowice, Kraków, Warszawa, Łódź),nie martw się, posiadamy własny transport i jesteśmy w stanie dotrzeć na Twoją imprezę w większość miejsc w Polsce. W zależności od przedziału czasowego w jakim przyjdzie nam pracować, może to się wiązać z dodatkowymi kosztami i noclegiem, ale jeśli nie stanowi to dla Ciebie problemu – dla Nas tym bardziej!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Skontaktuj się z nami!

SKŁAD ZESPOŁU

7 osobowy skład na żywo:

wokal damski
wokal męski 
instr. klawiszowe
gitara
bas
perkusja
saksofon

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół Huzband z siedzibą w miejscowości Poznań, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.