UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny Led Wesselin

Led Wesselin

Lublin
500362402

O NAS

   Doświadczenie, wykształcenie muzyczne, ciekawe i czyste damsko-męskie wokale, nienaganny angielski, biesiada za stołami, oczepiny z klasą - to oferuje nasza kapela na wesele, studniówkę, bankiet. Obsługujemy również wesela międzynarodowe.

   Nasz zespół na wesele posiada szeroki repertuar: rock & roll, rock, latino, utwory biesiadne, góralskie, cygańskie, disco polo, przeboje lat 60, 70, 80, 90 oraz najnowsze hity. Mamy wysokiej klasy sprzęt muzyczny oraz gwarantujemy bogatą oprawę świetlną naszych występów. Na życzenie gramy również w poszerzonym składzie: z perkusją, skrzypcami lub instrumentami dętymi.

   Prowadzimy tradycyjną biesiadę przy stołach, a zabawy, konkursy i piosenki są przed weselem uzgadniane z Państwem. Naszym atutem jest też oprawa muzyczna ślubu, przez skrzypaczkę lub wokalistkę i gitarzystę.

   Nasz sprawdzony zespół weselny oferuje obsługę muzyczno-konferansjerską na terenie województw: lubelskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, jednak po uzgodnieniu możemy dotrzeć w dowolne miejsce w Polsce.

   Muzyka jest naszą pasja, dlatego w występy wkładamy maksimum zaangażowania, a naszą pracę wykonujemy z przyjemnością.

   Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania związane z oprawą wesela, udostępnimy nasz repertuar oraz dodatkowe nagrania z imprez na których mieliśmy przyjemność zagrać.

Pozdrawiamy

      Led Wesselin

SKŁAD ZESPOŁU

Luiza - wokal, instr. perkusyjne

Jarek - keyboard, akordeon 

Paweł - wokal, gitara solowa

Andrzej - gitara basowa, instr. perkusyjne, wodzirej

 

 

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół Led Wesselin z siedzibą w miejscowości Lublin, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.