UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny Lewers Music Band

Lewers Music Band

Bełchatów
663719033

O NAS

Wykonujemy na żywo muzykę taneczną dla gości w różnym przedziale wiekowym, z łatwością nawiązując z nimi kontakt. Proponujemy różne zabawy wspólne oraz konkursy integracyjne.

Trzy różnorodne wokale, gitara basowa, gitara elektryczna, keyboard i perkusja, dają niesamowity efekt wykonywanej przez nas muzyki. Nasz zespół sprawdzi się w każdych warunkach – kameralnych bankietach, weselach i różnych imprezach okolicznościowych.
Wszystkie stałe punkty przyjęć weselnych, tj. przywitanie gości, wprowadzenie do pierwszego tańca, podanie tortu, oczepiny, podziękowania oraz zabawy prowadzone są w sposób kulturalny, a zarazem dowcipny i neutralny.

Posiadamy profesjonalne nagłośnienie oraz niezawodny transport, które stanowią integralną część naszej oferty. 

W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodność i najwyższy poziom wykonawczy. Repertuar zespołu to utwory lat 80, 90, oraz współczesne radiowe przeboje.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową:
http://www.zespol-lewers.pl/

SKŁAD ZESPOŁU

Wokalistka : Izabella

Instrumenty klawiszowe i wokal : Damian

Gitara basowa i wokal : Artur

Gitara rytmiczna i wokal : Tomasz

Perkusja : Krystian

 

Ten zespół nie dodał na razie żadnych nagrań

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół Lewers Music Band z siedzibą w miejscowości Bełchatów, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.