UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny MADAM

MADAM

Rzeszów
694569917

O NAS

 

Zespół muzyczny MADAM posiada bogate doświadczenie sukcesywnie zdobywane na podkarpackim rynku muzycznym. Tworzy go czterech profesjonalnych muzyków instrumentalistów; saksofony altowy i tenorowy, gitara solowa, perkusja, instrumenty klawiszowe, trąbka, akordeony.

Muzyka wykonywana na żywo, przy użyciu akustycznych i elektronicznych instrumentów oraz męskich wokali, w połączeniu z szerokim repertuarem i ciekawym prowadzeniem imprezy gwarantuje doskonałą oprawę wszelkich imprez okolicznościowych.

Zapraszamy do śledzenia nas na Instagramie oraz Facebooku, na którym dodatkowo można przeczytać rekomendacje od zadowolonych klientów. Zapraszamy również do subskrypcji naszego kanału na Youtube, tak aby żaden nowy filmik nie umknął Państwa uwadze.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Gramy wyłącznie na żywo!!!

SKŁAD ZESPOŁU

Darek – perkusja, akordeon, wokal, konferansjer

Piotr – saksofony, wokal

Marcin – klawisze, akordeon, trąbka, wokal

Marcin – gitara, wokal

Ten zespół nie dodał na razie żadnych nagrań

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół MADAM z siedzibą w miejscowości Rzeszów, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.