UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny Maxim

Maxim

Zgierz
508232695

O NAS

Jesteśmy 5-cio osobowym zespołem muzyczny z ogromnym doświadczeniem i niebywale szerokim repertuarem, potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym gustom i poprowadzić imprezę w sposób by stała się niezapomniana

 

Jesteśmy grupą ambitnych muzycznie ludzi, dzięki czemu poziom zespołu ciągle się podnosi. Na scenie prezentujemy wysoką kulturę osobistą, poprawny język, ubiór dostosowany do okoliczności, doceniając rangę imprezy i bawiących się gości.

 

W naszym repertuarze znajdują się utwory z różnych gatunków muzycznych. Nie jesteśmy w stanie wyrazić słowami tego, jaka jest nasza muzyka, ponieważ słowo jest bezsilne, a muzyka stworzona dla tego, co nie może być wypowiedziane. Zatem, aby się przekonać jak gramy i jak bawimy gości, trzeba po prostu nas poznać i przede wszystkim usłyszeć.

 

Jesteś wyjątkowy i twoje wesele ma być wyjątkowe? Wymagasz od kapeli pełnego składu instrumentalnego z wokalistką, który przyjedzie z profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym. Chcesz zespołu który zagra nie tylko covery ale też swoje utwory, zagra nawet gdy zabraknie prądu i poprowadzi imprezę bez obciachowych tekstów i podejrzanych zabaw. Teraz za to wszystko zespół maXim zaproponuje ci naprawdę atrakcyjną cenę.

 

Posiadam poczucie humoru i wyczucie rytmu imprezy,oraz łatwość nawiązania kontaktu z bawiącymi się Gośćmi. W trakcie uroczystości Weselnej zapewniamy również prowadzenie całej imprezy i różnego rodzaju zabawy,konkursy...

 

Zawsze stawiamy na jakość, dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem oraz oświetleniem, gramy na terenie całego kraju, również zdażyło nam sie występować poza granicami.

 

  • Zapraszamy na naszą stronę www.maximwesele.pl

 

SKŁAD ZESPOŁU

Justyna-wokal, wodzirej

Kuba-instrumenty klawiszowe, akordeon, wokal

Paweł-saksofon,instrumenty klawiszowe,wokal,wodzirej

Darek-gitara,wokal

Paweł-perkusja

 

http://maximwesele.pl

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

• dajmitenoc-playback.mp3
• let-s-get-loud-playback.mp3
• magiczneslowa-playback.mp3
• nicdostracenia-playback.mp3
• niewiara-playback.mp3
• omniesieniemartw-playback.mp3
• przeztweoczy-playback.mp3
• timeofmylife-playback.mp3
• shallow-playback.mp3
• wez-nie-pytaj-maxim.mp3

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół Maxim z siedzibą w miejscowości Zgierz, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.