UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny Medley

Medley

Koszęcin
507969696

O NAS

Z pasją podchodzimy do realizacji każdego zlecenia, a przygotowanie muzyczne i wieloletnie doświadczenie sceniczne i estradowe pozwalają nam spełnić Państwa oczekiwania.
Nasza oferta obejmuje: wesela, studniówki, bale sylwestrowe, dancingi, bankiety, imprezy integracyjne dla firm. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom bardzo wymagającym klientów.

Nie prezentujemy muzyki puszczanej z “parapetu” w stylu “play-stop” Gramy 100% muzykę wykonywaną na żywo.
Bogaty repertuar oraz niepowtarzalny klimat tworzony na scenie gwarantuje Państwu wspaniałą zabawę.
Świeżość pomysłów i kulturalne prowadzenie wszelkiego rodzaju zabaw i konkursów – to nasze atuty.Zamawiając zespół MEDLEY nie musicie osobno zamawiać wodzireja ponieważ podczas występu prowadzimy oczepiny, zabawy integracyjne i konkursy, które zawsze wcześniej uzgadniamy z klientem. Nie mamy z góry założonych szablonów, schematów gdyż dla nas każde wesele jest jedyne w swoim rodzaju i do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Gwarantujemy dobrą jakość nagłośnienia wystarczającą na duże sale lub plenery. Po- siadamy własne oświetlenie sceniczne, oraz efekty świetlne. Obsługujemy głównie imprezy na terenie woj. śląskiego ale dysponujemy własnym transportem, więc dotarcie do każdego miejsca w Polsce jest możliwe.

Profesjonalne instrumenty muzyczne, nagłośnienie oraz humor muzyków to wspaniała recepta na niezapomnianą dla Ciebie noc.

SKŁAD ZESPOŁU

Gramy w 5 osobowym składzie tylko muzykę na żywo. 
Marcin: perkusja i wodzirej, 
Adam: gitara i wokal 
Tomek: bass 
Wojtek: organy 
Weronika (gadatliwa babka ;-) ): wokal
Prowadzimy fajne zabawy i świetnie rozkręcamy wesele.

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

• 0bvqeqteopzc128.mp3
• na-ostrzu-ewa-faarna-cover.mp3
• takie-chwile-jak-te-bednarek-cover.mp3
• zucchero-baila-cover.mp3

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół Medley z siedzibą w miejscowości Koszęcin, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.