UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny MeloNick

MeloNick

Rybnik
535771177

O NAS

Zespół MeloNick to grupa doświadczonych, wykształconych i zaangażowanych muzyków, obecnych na scenie od wielu lat. W swoim repertuarze posiadamy sprawdzony i wyselekcjonowany repertuar na każdą imprezę, który na bieżąco jest aktualizowany. Gramy 100% na żywo – zarówno największe taneczne przeboje niezbędne na takie imprezy jak wesele czy bal sylwestrowy, jak również standardy jazzowe, smooth-jazzowe niezbędne przy takich imprezach jak np. bankiet.

Swoją ofertę kierujemy do osób, które pragną zorganizować: wesele,  studniówkę, bankiet, imprezę firmową, bal karnawałowy, imprezę plenerową, bal sylwestrowy.

Zapraszamy:)

SKŁAD ZESPOŁU

Vocal - Magda

Gitara - Michał

Instrumenty klawiszowe - Kuba

Bass - Michał

Perkusja - Tomek

Ten zespół nie dodał jak na razie żadnych nagrań video. Możesz poprosić zespół o video kontaktując się z nim przez formularz

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

• melonick-na-zawsze-i-na-wiecznosc-z-rep-wilki.mp3
• melonick-wonderfull-tonight-z-rep-eric-clapton.mp3
• melonick-get-lucky-z-rep-daft-punk.mp3
• melonick-a-night-like-thisz-rep-carol-emerald.mp3
• melonick-kocham-cie-kochanie-moje-z-rep-maanam.mp3

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół MeloNick z siedzibą w miejscowości Rybnik, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.