UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny Zespół OAZIS

Zespół OAZIS

Lubin
605681444

O NAS

Oprawa muzyczna oraz prowadzenie zabaw to najważniejsza część każdej imprezy - zaufaj profesjonalistom! Posiadamy bogaty repertuar - śpiewamy w kilku językach, wokal damski oraz męski, wysokiej klasy sprzęt audio-wizualny. Dzięki swojemu doświadczeniu w branży muzycznej jesteśmy w stanie zapewnić Państwu niezapomniane wrażenia z odsłuchu naszej muzyki. Gramy na terenie dolnego śląska, dojedziemy również w każdy zakątek kraju. Zapraszamy na naszą stronę gdzie mogą Państwo posłuchać wykonań utworów jedynych w swoim rodzaju, gdyż nie używamy żadnych gotowych podkładów i nie udajemy na scenie jak większość zespołów z okolic. W pracy nie spożywamy alkoholu - dzięki czemu zespół gra do końca a nie tylko do północy! Prowadzimy działalność gospodarczą. Dodatkowo przygotujemy na Państwa życzenie utwory, które chcielibyście usłyszeć na waszej imprezie. Posłuchaj naszego demo i porównaj z konkurencją.
Świadczymy kompleksowe usługi muzyczne, a także dekoracje świetlne w technologii LED oraz wynajem świecącego napisu LOVE - 1 metr wysokość, dzięki czemu odmienimy każdą, nawet najprzeciętniejszą salę w magiczne miejsce nie do poznania! Nasze realizacje, opinie klientów oraz więcej materiałów audio-wizualnych odnajdziecie Państwo na naszym fanpage. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą.

Zespół OAZIS - Nowa jakość muzyki na twoim weselu!

SKŁAD ZESPOŁU

Klaudia - Wokal

Jerzy - Keyboard, Akordeon, Wokal

Ten zespół nie dodał jak na razie żadnych nagrań video. Możesz poprosić zespół o video kontaktując się z nim przez formularz

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół Zespół OAZIS z siedzibą w miejscowości Lubin, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.