UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny PestoBand

PestoBand

Bydgoszcz
665260002

O NAS

           Estradowa swoboda PestoBand przy jednoczesnym profesjonalnym  podejściu do muzyki to dawka rozrywki, przy której nie można pozostać obojętnym.  Od  ogromnego żywiołu i ekspresji do subtelnego wyczucia nastrojowych piosenek to teren, na którym muzycy PestoBand czuja się doskonale.                    Lubimy i gramy to co we współczesnej muzyce rozrywkowej najcenniejsze, nie zapominając o jej korzeniach, czyli całej wielkości poprzednich dekad w muzyce począwszy od lat 60 tych  , poprzez pierwsze dyskotekowe przeboje lat 70 - tych, pop lat 80 – tych, do muzycznego kalejdoskopu  ostatniej dekady.                            Pamiętamy  też o polskich (ludowych, narodowych) akcentach, przypominając piosenki przy wspólnym śpiewaniu. PestoBand   to niezapomniane chwile przyjemności słuchania, tańca i zabawy na każdej imprezie.

     Z pozdrowieniem
 

                         muzycy           PESTOBAND      

SKŁAD ZESPOŁU

           PestoBand to czwórka pasjonatów muzyki. Najpierw była  pasja grania  i śpiewania, teraz jest  zespół i połączenie pracy z przyjemnością.  PestoBand to... wspóbrzmienie młodości i doświadczenia, żywiołu i  dojrzałości, kreatywności i wyczucia stylu   ...
         PestoBand to …:

         Olga- wokalistka -  pełna scenicznego żywiołu i temperamentu, obdarzona ekspresyjnym głosem.  

        Marta- wokalistka - sceniczny żywioł z silnym głosem i tanecznym zacięciem, potrafiąca swobodnie poruszać się posród różnych gatunków muzycznych. Razem z Olgą tworzą "ogień " na scenie.            

          Ryś-gitarzysta, wokalista –  Szkoła Muzyczna II Stopnia w Toruniu, klasa kontrabas, biorący udział w wielu projektach muzycznych, z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i studyjnym, posiadający swobodę nie tylko jako muzyk, ale także konferansjer, prowadzący imprezy o różnym charakterze i klimacie.      

           Marek – saksofonista (alt , tenor), klarnecista  - absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie klarnetu. Gra rozrywkę od „zawsze” . Potrafi okrasić brzmieniem i  melodią każdy utwór od typowego pop, poprzez rock, folk, funky, r&b  z elementami jazzu,  współpracuje z Eljazz Big Bandem w Bydgoszczy  

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół PestoBand z siedzibą w miejscowości Bydgoszcz, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.