UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny Qlka Art Band

Qlka Art Band

Grodków
729597520

O NAS

Qlka Art Band dla wymagających

Więc jeśli poszukujecie Państwo zespołu gwarantującego Wam prestiż przed zaproszonymi gośćmi na imprezach takich jak : wesele, bankiet, impreza firmowa, dancing lub inną niepowtarzalną okazję lepiej nie mogliście trafić. My po prostu wiemy jak rozkręcić gości! W każdy występ wkładamy ponad 100 PROCENT energii, gdyż zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy chce uczynić swoją uroczystość niezapomnianą oraz wyjątkową. Z chwilą kiedy wchodzimy na scenę liczy się tylko dobra zabawa! Potrafimy dobrać odpowiedni repertuar, w którym posiadamy największe polskie oraz zagraniczne przeboje. Gramy rock`n`rolla, disco, rocka i oczywiście muzykę biesiadną. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie.

SKŁAD ZESPOŁU

Jesteśmy zespołem grającym w 5 osobowym składzie. Skład instrumentalny zespołu to: instrumenty klawiszowe, gitara elektryczna, perkusja i dwa wokale damskie. Prowadzimy imprezę od A do Z.

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół Qlka Art Band z siedzibą w miejscowości Grodków, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.