UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny SOLID BAND

SOLID BAND

Lublin
791993053

O NAS

Zespół Solid Band tworzy pięcioro doświadczonych muzyków, którzy w 2005 roku założyli wspólny Band. Wieloletnia współpraca z klientami oraz nabyte doświadczenia przyczyniły się do stworzenia profesjonalnej grupy muzycznej. Naszym atutem jest granie muzyki w 100% na żywo bez używania playbacku. Szeroka gama repertuaru, a także nietuzinkowa konferansjerka prowadzącego zadowoli każdego słuchacza.

Posiadamy profesjonalny sprzęt zarówno na małe kameralne uroczystości jak i na imprezy plenerowe oraz współpracujemy z profesjonalnym akustykiem. Repertuar jest ciągle uaktualniany o nowe piosenki wybierane przez nas jak i przez sugestie osób decydujących się na imprezę. Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy na nasze cotygodniowe próby zespołu.

Zajmujemy się profesjonalną oprawą muzyczną i prowadzeniem wszelkich imprez okolicznościowych takich jak:

  • Wesele
  • Studniówka
  • Sylwester
  • Impreza Firmowa
  • Bankiet
  • Bal Andrzejkowy
  • Impreza Plenerowa

SKŁAD ZESPOŁU

 

 

Ten zespół nie dodał jak na razie żadnych nagrań video. Możesz poprosić zespół o video kontaktując się z nim przez formularz

Ten zespół nie dodał na razie żadnych nagrań

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół SOLID BAND z siedzibą w miejscowości Lublin, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.