UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny  Solo-Band

Solo-Band

Gdynia
602353320

O NAS

Gram, śpiewam i prowadzę imprezy od 1990 roku. Dzięki wielkiemu zapałowi
i doświadczeniu wypracowałem w tym czasie miano jednego z najlepszych -  grających muzykę taneczną i rozrywkową.

Posiadam bardzo szeroki repertuar. Gram i śpiewam utwory z lat `60, `70, `80,
jak i współczesne. Cały czas trzymam rękę na pulsie rynku muzycznego i staram się być na bieżąco ze wszystkimi tanecznymi nowościami.

Obsługuję wszelkie imprezy: festyny, wesela, bankiety, zabawy i uroczystości okolicznościowe. Na weselach zapewniam pełną oprawę muzyczną oraz miłe
i profesjonalne prowadzenie (konkursy, zabawy, oczepiny itp.). Mam doświadczenie zarówno na kameralnych, jak i wielkich bankietach oraz zabawach. Organizatorzy są zawsze zadowoleni i często zapraszają ponownie.

Motto: „TO JA JESTEM DLA WAS, A NIE ODWROTNIE”

Jestem z Gdyni i najczęściej gram w trójmieście i okolicach, ale posiadam własny transport, którym dojadę nawet w najdalsze zakątki kraju (i nie tylko), oraz profesjonalny sprzęt i nagłośnienie, które dostosuję do wielkości sali lub pleneru.

SKŁAD ZESPOŁU

Człowiek orkiestra - JEDNEN man :)

Ten zespół nie dodał jak na razie żadnych nagrań video. Możesz poprosić zespół o video kontaktując się z nim przez formularz

Ten zespół nie dodał na razie żadnych nagrań

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół Solo-Band z siedzibą w miejscowości Gdynia, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.