UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny Sound Dealers

Sound Dealers

Warszawa
791744022

O NAS

Ślub jak z bajki, rewelacyjne przyjęcie weselne, niezapomniana i znakomita zabawa do białego rana - nie ulega wątpliwości, że właśnie o tym marzą pary planujące najważniejszy dzień w swoim życiu. Warto więc zatroszczyć się o odpowiednią oprawę muzyczną tego wydarzenia. Dlatego zespół weselny Sound Dealers to idealny wybór. Nasz rzetelnie przygotowany na tę okoliczność repertuar dostosowany jest do najbardziej wymagających klientów. Znajdują się w nim przede wszystkim szlagiery, utwory które wszyscy znają i śpiewają. Różnorodny i bogaty wachlarz utworów stale powiększany o najnowsze przeboje, bez wątpienia przypadnie do gustu starszym jak i młodszym uczestnikom wesela. Nasze aranżacje łączą w w sobie profesjonalne brzmienie z przebojowym klimatem.

Oczywiście dobra muzyka na przyjęciu weselnym to nie wszystko, istotną kwestią jest również prowadzenie zabawy oraz kontakt z gośćmi. Odpowiednia interakcja z publicznością jaką zapewnia nasz zespół pomaga stworzyć swobodną i radosną atmosferę oraz zintegrować wszystkich uczestników. Zespół weselny Sound Dealers prowadzi zabawy i konkursy oczepinowe na wysokim poziomie. Wszystkie szczegóły ustalamy z nowożeńcami przed weselem ponieważ naszym zdaniem jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w ich życiu i to właśnie oni powinni decydować o tym jak będzie wyglądał ten wyjątkowy dzień. Kierujemy swoją ofertę do wszystkich, którzy oczekują indywidualnego podejścia do klienta.

Zapewniamy oprawę muzyczną również na koncertach plenerowych, klubowych, eventach, bankietach oraz innych przyjęciach okolicznościowych.

W celu przesłuchania demo zapraszamy na:

www.sounddealers.pl

SKŁAD ZESPOŁU

Anna Czychaj - Seńko - wokal

Daniel Seńko - gitara basowa

Bartłomiej Garczyński - gitara elektryczna i akustyczna

Krzysztof Ulański - perkusja

Piotr Kiliański - instrumenty klawiszowe

Ten zespół nie dodał jak na razie żadnych nagrań video. Możesz poprosić zespół o video kontaktując się z nim przez formularz

Ten zespół nie dodał na razie żadnych nagrań

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół Sound Dealers z siedzibą w miejscowości Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.