UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny SPECIAL

SPECIAL

Częstochowa
608753389

O NAS

Kontakt z zespołem: special@onet.eu

tel; 608 753 389

https://www.facebook.com/ZespolNaWeseleSpecial

Więcej na www.zespol.weselnie.pl

Prezentacja zespołu: https://youtu.be/8h_I9LOmdMk

Zawodowo, ze smakiem, elegencko i nowocześnie. Muzyka to nasz sposób na życie, a zarazem wielka pasja podparta wieloletnim doświadczeniem i odpowiednią edukacją w tym zakresie.

Posiadamy zawodowe oświetlenie sterowane komputerowow i CIĘŻKI DYM, np. do pierwszego tańca w chmurach :)

Jesteśmy po to by spełniać oczekiwania gości:

Repertuar dobiwramy obserwując tańczących gości, serwujemy utwory przy których goście najlep[iej sioę bawią.

Gramy i śpiewamy utwory zróżnicowane gatunkowo.

Utrzymujemy stały kontakt z gośćmi:

Od początku imprezy nawiązujemy słowny i wzrokowy kontakt z gośćmi witając wszystkich, jeżeli to wskazane - zachęcając do zabawy, a także zapowiadając kolejne utwory. W sposób w

Organizujemy konkursy i zabawy:

Prowadzimy tzw. "śpiewanie gości przy stołach".

SKŁAD ZESPOŁU

Klaudiusz Janus - instrumenty klawiszowe, wokal

Klawiszowiec, wokalista, aranżer. Założyciel zespołu SPECIAL. Student Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie na kierunku: Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej. W latach 1993 – 1996 członek instrumentalnego, sesyjnego zespołu grupy wokalnej Nastolatki. Od roku 2009 do 2014 członek coverowej formacji Pepo Band. Pasjonuje się miksowaniem live, zasiadając za konsoletą mikserską. Stale współpracuje z MGOK Woźniki realizując tam różnego rodzaju projekty nagłośnieniowe, a także wspomaga wokalnie i instrumentalnie działające tam ognisko muzyczne. Pracuje jako nauczyciel emisjii głosu - śpiewu scenicznego. Poza występami na scenie projektuje i buduje zestawy głośnikowe oraz zajmuje się konfiguracją systemów nagłośnieniowych i ich strojeniem. Posiada własne, niewielkie studio nagraniowe.

 

Joanna Ulfik – wokal

Radość z obcowania z muzyką zaszczepiono w niej od dziecka, którą pielęgnuje w sobie do dziś jako największy skarb. Swoje popisowe numery uskuteczniała mając zaledwie kilka lat. Podstawową wiedzę muzyczną zdobywała w Niepublicznej Szkole Muzycznej im. Adolfa Dygacza w Koszęcinie. W latach 2001-2007 śpiewała w grupie wokalnej „My”. Od 2007 roku rozpoczęła współpracę z zespołem WragonMix, w którym była wokalistką przez 13 lat. Nadal kształci swój wokal, ale i sama uczy dzieci muzyki. Ukończyła Kurs Animatora Zabaw, co wykorzystuje dla wywołania uśmiechu dzieci, z którymi to pracę i zabawę bardzo lubi. Odnajduje się w szerokim repertuarze, czując się  na scenie jak ryba w wodzie. Prywatnie w stałym związku z muzyką, której codziennie lubi poznawać różne oblicza.


Grzegorz Szołtysik - gitary, wokal

Grzegorz ukończył Ognisko Muzyczne w klasie fortepianu, jednak po czasie jego pasją stała się gitara. Zaczynał swoją przygodę z nią w zespołach blues rockowych i metalowych, grając zarówno na gitarze elektrycznej jak i basowej. Dobrze czuje się grając na każdej gitarze i potrafi odnaleźć się w wielu gatunkach muzycznych. Nie boi się improwizować i szukać nowych rozwiązań w muzyce. Jako wokalista udzielał się w chórze katowickiego kabaretu Socratiron. Posiada wieloletnie doświadczenie w oprawie muzycznej balów, wesel oraz imprez komercyjnych, jako śpiewający gitarzysta.

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

• 10-ktos-mnie-pokochal.mp3
• 13-balkanica.mp3
• 1-jak-nie-my-to-kto.mp3
• 3-szalona-ruda.mp3
• 4-tak-samkuje-zycie.mp3
• 7-ale-ale-aleksandra.mp3

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół SPECIAL z siedzibą w miejscowości Częstochowa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.