UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny standART

standART

Lublin
698051601

O NAS

http://standart.besaba.com

Zespół muzyczny standART to grupa muzyków zapewniająca profesjonalną oprawę muzyczną wszelkich imprez okolicznościowych takich jak: wesele, studniówka, bal andrzejkowy, sylwester, bankiet, impreza firmowa itp. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie sugestie. Jako zespół muzyczny z dużym doświadczeniem dobieramy repertuar do potrzeb gości. Wykorzystujemy instrumenty muzyczne takie jak: klawisze (syntezatory, akordeon), gitara basowa, rytmiczna, perkusja, saksofon i skrzypce. Prowadzimy oprawę muzyczną przy błogosławieństwie w domu Pani Młodej. Oferujemy nie tylko profesjonalne wykonanie utworów, ale również wspólne śpiewanie z gośćmi przy stołach. Nasz zespół prowadzi wszelkiego rodzaju zabawy i konkursy. Kulturalnie prowadzone i niepowtarzalne oczepiny sprawią, że dzień Waszego wesela będzie miło, długo i ciepło wspominany.

 

SKŁAD ZESPOŁU

Magda:

Wielka fanka muzyki orientalnej i latynoskiej. Z zamiłowania śpiewa w kilku językach (angielskim, hiszpańskim, rosyjskim, włoskim, frańcuskim) i gra na akordeonie guzikowym.

Darek

Aranżer, gra na wszelkich instrumentach klawiszowych, śpiewa oraz pełni rolę wodzireja. Znany jest z dużego poczucia humoru. Zawsze trafnie dobiera repertuar na każdej imprezie, dzięki czemu spełnia zróżnicowane wymagania

Andrzej

Profesjonalista na instrumentach perkusyjnych. Styl muzyki zmusza go do poszukiwania odpowiedniego brzmienia, jednak jest perkusistą, którego grę charakteryzuje nieziemska dynamika i precyzja. Gra na perkusji, gitarze rytmicznej, basowej i śpiewa ożywiając każdą imprezę.

Paweł

Skrzypek, saksofonista i gitarzysta. Muzyka to jego życiowa pasja, bez niej nie wyobraża sobie świata.

Ten zespół nie dodał jak na razie żadnych nagrań video. Możesz poprosić zespół o video kontaktując się z nim przez formularz

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół standART z siedzibą w miejscowości Lublin, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.