UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny Strong Band

Strong Band

Kraków
691437096

O NAS

Strong Band to grupa z Wieliczki wykonująca muzykę na żywo. wokal damski oraz trzy męskie. Skrzypce, klawisze, gitary, perkusja oraz instr. perkusyjne. Gramy od disco-polo, przez utwory ludowe do znanych hitów polskich i zagranicznych. Oferujemy również oprawę muzyczną w kościele przy skrzypcach z gitarą i wokalem. Prowadzimy konferansjerkę w jęz. polskim oraz angielskim. Gramy głównie na terenie małopolski, ale oczywiście dojedziemy w każde miejsce. Zawsze można nas posłuchać jak gramy. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

SKŁAD ZESPOŁU

Wiola - skrzypce wokal, Bartek - klawisze,wokal, Janusz - perkusja, wokal, Mariusz - gitara, wokal, Zdzisek - git. basowa, wokal.

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

• kocham-ciebie-za-to-strong-band-zespol-muzyczny-wieliczka-krakow-malopolska.mp3
• od-wioseczki.mp3
• sarna-live.mp3
• top-of-the-world.mp3
• shalalalala.mp3
• have-you-ever-seen-the-rain-wiola.mp3

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół Strong Band z siedzibą w miejscowości Kraków, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.