UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny Zespół Talizman

Zespół Talizman

Olsztyn
662980428

O NAS

4-osobowy zespół muzyczny Talizman oferuje usługi w zakresie oprawy muzycznej: wesela, bankiety, studniówki, bale, imprezy plenerowe oraz inne imprezy okolicznościowe. Posiadamy nowoczesne nagłośnienie oraz rewelacyjne efekty świetlne. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony na Facebooku, którą polubiło już prawie 9000 osób - Facebook.com/TalizmanZespolMuzyczny/.

 

Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu imprez oraz bardzo bogaty repertuar, a w nim zarówno polskie przeboje jak również w języku angielskim, ukraińskim czy włoskim. Wokal męski, wokal damski, wodzirej, akordeon, gitara, klawisze. Nasza wokalistka została lauretką Łowiska Talentów Radia Olsztyn. Zachęcamy do serdecznie do posłuchania piosenek w jej wykonaniu dostępnych w zakładce wideo.

Posiadamy jeszcze wolne terminy na rok 2017. Cena za wesele to 2600 zł.
Nie czekaj, skontakuj się z nami! :)

SKŁAD ZESPOŁU

Paulina - wokal damski
Paweł - wodzirej, wokal męski + gitara elektryczna
Leszek - klawisze + akordeon
Sylwek - klawisze + akordeon

Ten zespół nie dodał na razie żadnych nagrań

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół Zespół Talizman z siedzibą w miejscowości Olsztyn, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.