UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny THe FIVE

THe FIVE

jasło (podkarpackie) rzeszów,
669115668

O NAS

Zespół THE Five jest pięcioosobową grupą muzyków, która zagrała z sukcesami  wiele imprez muzycznych. Wszyscy jesteśmy z wykształcenia muzykami, dzięki czemu potrafimy odnaleźć  się  w prawie każdym gatunku muzycznym, a co za tym idzie, jesteśmy w stanie oprawić większość imprez muzycznych takich jak wesela, studniówki, bankiety, bale, koncerty oraz inne imprezy okolicznościowe. W repertuarze naszego zespołu posiadamy wiele polskich jak również zagranicznych przebojów. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem nagłośnieniowym oraz oświetleniowym. Z nami masz pewność, że słuchasz i bawisz się przy muzyce wykonywanej tylko i wyłącznie na żywo.

SKŁAD ZESPOŁU

Kasia – wokal. Studentka na kierunku jazz i muzyka estradowa w Lublinie.  Potrafi umiejętnie dostosować repertuar do zaistniałych okoliczności na parkiecie. Bardzo lubi poznawac nowych ludzi, czerpac z nich inspiracje. Jest  osobą pozytywnie nastawioną do życia i nowych wyzwań, nie lubi nudy:) uważa, że praca i każdy wysiłek o lepsze jutro nas uszlachetnia.

Bartosz trąbka, instrumenty klawiszowe, wokal. Absolwent szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Urodzony optymista. Zawsze czuwa nad tym aby cały Band brzmiał bez zarzutów.

Adaś trąbka, gitara elektryczna. Absolwent szkoły muzycznej I stopnia w klasie gitara klasyczna. Energiczny, nigdy nie oglądający się za Siebie. Zawsze dąży do postawionego sobie celu.

Andrzej – perkusja,wokal. Pasjonat bębnów i dobrego brzmienia perkusji. Jest człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze stara się mu jak najlepiej pomóc.

Marcin – akordeon, puzon, gitara basowa , wokal. Absolwent Instytutu Muzyki Sakralnej w Przemyślu. Absolwent Szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Absolwent  Szkoły muzycznej w klasie akordeonu. Absolwent Ogniska Muzycznego w klasie puzonu.  Z pasją prowadzi konferansjerkę na weselach.  Przez to, atmosfera na przyjęciu jest zawsze niepowtarzalna…

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół THe FIVE z siedzibą w miejscowości jasło (podkarpackie) rzeszów,, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.