UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny THe FIVE

THe FIVE

jasło (podkarpackie) rzeszów,
669115668

O NAS

Zespół THE Five jest pięcioosobową grupą muzyków, która zagrała z sukcesami  wiele imprez muzycznych. Wszyscy jesteśmy z wykształcenia muzykami, dzięki czemu potrafimy odnaleźć  się  w prawie każdym gatunku muzycznym, a co za tym idzie, jesteśmy w stanie oprawić większość imprez muzycznych takich jak wesela, studniówki, bankiety, bale, koncerty oraz inne imprezy okolicznościowe. W repertuarze naszego zespołu posiadamy wiele polskich jak również zagranicznych przebojów. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem nagłośnieniowym oraz oświetleniowym. Z nami masz pewność, że słuchasz i bawisz się przy muzyce wykonywanej tylko i wyłącznie na żywo.

SKŁAD ZESPOŁU

Kasia – wokal. Studentka na kierunku jazz i muzyka estradowa w Lublinie.  Potrafi umiejętnie dostosować repertuar do zaistniałych okoliczności na parkiecie. Bardzo lubi poznawac nowych ludzi, czerpac z nich inspiracje. Jest  osobą pozytywnie nastawioną do życia i nowych wyzwań, nie lubi nudy:) uważa, że praca i każdy wysiłek o lepsze jutro nas uszlachetnia.

Bartosz trąbka, instrumenty klawiszowe, wokal. Absolwent szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Urodzony optymista. Zawsze czuwa nad tym aby cały Band brzmiał bez zarzutów.

Adaś trąbka, gitara elektryczna. Absolwent szkoły muzycznej I stopnia w klasie gitara klasyczna. Energiczny, nigdy nie oglądający się za Siebie. Zawsze dąży do postawionego sobie celu.

Andrzej – perkusja,wokal. Pasjonat bębnów i dobrego brzmienia perkusji. Jest człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze stara się mu jak najlepiej pomóc.

Marcin – akordeon, puzon, gitara basowa , wokal. Absolwent Instytutu Muzyki Sakralnej w Przemyślu. Absolwent Szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Absolwent  Szkoły muzycznej w klasie akordeonu. Absolwent Ogniska Muzycznego w klasie puzonu.  Z pasją prowadzi konferansjerkę na weselach.  Przez to, atmosfera na przyjęciu jest zawsze niepowtarzalna…

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

• zespol-the-five-kayah-testosteron-cover-live.mp3
• zespol-the-five-maryla-rodowicz-seweryn-krajewski-ludzkie-gadanie-cover.mp3
• zespol-the-five-red-lips-to-co-nam-bylocover.mp3
• zespol-the-five-takiego-janicka-cover.mp3
• the-five-anna-jantar-baju-baj-cover.mp3
• the-five-cyganeczka-zosia-cover.mp3
• the-five-irena-jarocka-kawiarenki-cover-live.mp3
• the-five-kaja-paschalska-przyjaciel-od-zaraz-cover-live.mp3
• the-five-skalar-dla-mnie-luty-dla-ciebie-maj-cover.mp3
• the-five-walczyk-paloma-paloma-cover.mp3
• the-five-boys-szalonacover.mp3
• the-five-halina-frackowiak-pogoda-dla-bogaczycover.mp3
• zespol-the-five-bajm-ta-sama-chwilacover.mp3

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół THe FIVE z siedzibą w miejscowości jasło (podkarpackie) rzeszów,, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.