UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny TheMoll

TheMoll

Warszawa
666008199

O NAS

Nowoczesne wesele z klasą

Nasza specjalność to nowoczesne wesele z klasą typu „Urban Wedding.”

Wesele w „Stylu Miejskim” to nowy trend w Polsce, cieszący się coraz większą popularnością. Czym się różni od tradycyjnej uroczystości?

Przede wszystkim rezygnacją z elementów które mogą obniżyć poziom uroczystości weselnej. Bez wywołujących zażenowanie zabaw, przyśpiewek przy stołach, czy godzinnych oczepin. Chcemy aby bawiono się na luzie, ale bez przaśnych elementów.

Teraz twoi Goście będą tańczyć przy sprawdzonych hitach granych przez zespół na żywo. Ponadto profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sceny zapewni niezapomniane wrażenia audio-wizualne.

Urban Wedding to nadanie przyjęciu weselnemu nieco odmiennej konwencji. To puszczenie wodzy fantazji i zorganizowanie zabawy innej niż wszystkie, takiej, którą wszyscy będą długo wspominać.

Jesteśmy przekonani, że prestiżowy klimat w nowoczesnym stylu z pewnością spodoba się Twoim gościom.

Szczególnie gdy muzykę wykonywać będzie profesjonalny zespół.

Zapraszamy do współpracy!

SKŁAD ZESPOŁU

Ekskluzywny styl Waszej uroczystości, przy asyście muzycznej naszego zespołu to połączenie które nie bardzo pasuje do tradycyjnego modelu wesela z pakietem rubasznych zabaw i potokiem słów wodzirejów. Dlatego proponowane przez nas „Urban Wedding” to styl, wyczucie i nowoczesność. Żadnego wyciągania gości na siłę zza stołów, żenujących zabaw, czy konkursów.

Skład: wokal, gitara elektryczna, akustyczna, gitara basowa, perkusja

Ten zespół nie dodał jak na razie żadnych nagrań video. Możesz poprosić zespół o video kontaktując się z nim przez formularz

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

• themoll-adele-one-and-only.mp3
• themoll-ed-sheran-give-me-love.mp3
• themoll-justin-timberlake-what-goes-around.mp3
• themoll-katty-perry-roar.mp3
• themoll-kayah-prawy-do-lewego.mp3

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół TheMoll z siedzibą w miejscowości Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.