UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny VERTICO

VERTICO

Lublin
663481441

O NAS

Jeśli chcą Państwo aby ten wyjątkowy dzień był spędzony wśród dobrze bawiących się gości-zapraszamy do kontaktu z nami :)

Zespół istnieje od kilkunastu lat. Dzięki temu, że muzyka jest naszą pasją, wesela z nami to gwarancja udanej zabawy! Staramy się dopasowac ofertę indywidualnie do każdego Klienta.

Muzyka przez nas oferowana to utwory z lat 80, 90, najnowsze hity, muzyka disco-polo, ale również muzyka biesiadna. Na weselu nie brakuje zagranicznych jak i polskich numerów. Potrafimy zadowolić nawet najbardziej wymagającą Parę Młodą. W bieżącym roku rozszerzyliśmy swoją ofertę-zapewniamy również oprawę muzyczną ślubów.

Zapraszamy na naszego Facebooka- ZESPÓŁ VERTICO-znajdą tam Państwo filmy z wesel i utwory w naszym wykonaniu!

Do zobaczenia na imprezach! :)

 

 

SKŁAD ZESPOŁU

Skład Zespołu Vertico

Klawisz, wokal, prowadzenie- Marek

Gitara-Wiesiek

Perkusja-Wojtek

Wokal damski- Ewelina

Na życzneie Klienta jest możliwość zamówienia saksofonu i/lub drugiej wokalistki :) 

Ten zespół nie dodał jak na razie żadnych nagrań video. Możesz poprosić zespół o video kontaktując się z nim przez formularz

Ten zespół nie dodał na razie żadnych nagrań

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół VERTICO z siedzibą w miejscowości Lublin, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.