UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny VOCART PARTY COVER BAND & DJ

VOCART PARTY COVER BAND & DJ

Warszawa
506143132

O NAS

- ATRAKCYJNY KLIMAT IMPREZ 
- CENIONY KONFERANSJER PROWADZĄCY 
- IMPONUJĄCE NAGŁOŚNIENIE I OŚWIETLENIE 
- PRZEBOJOWY REPERTUAR NA ŻYWO (PONAD 900 UTWORÓW DO WYBORU „OD RĘKI”) 
- ŚWIETNY DJ (PONAD 50.000 UTWORÓW)
- PROFESJONALNI ARTYŚCI W STAŁYM SKŁADZIE
- POWAŻNE REFERENCJE OD WIELU LAT
- CIEKAWE SCENARIUSZE IMPREZ
- RÓŻNORODNA OFERTA NA KAŻDĄ KIESZEŃ
- DORADCA ORGANIZACYJNY W CENIE

 

VOCART to ZESPÓŁ oraz DJ z wieloletnim doświadczeniem i z wyróżniającym się repertuarem, występujący na terenie całej Polski.

 

VOCART Cover Band & DJ zapewnia muzykę na imprezy firmowe, studniówki, koncerty plenerowe oraz na imprezy okolicznościowe - mamy całkowicie oddzielny repertuar i scenariusz na Wesela, uzupełnione wsparciem naszego Wedding Plannera, a nasz sposób prowadzenia imprez jest wysoko ceniony w całym Kraju - doświadczenia i technikę z prestiżowych Wydarzeń zapewniamy w całości także na Wasze Wesele.

 

VOCART prezentuje wyróżniające się możliwości artystyczne i techniczne, umożliwiające spełnienie Waszych najbardziej poważnych oczekiwań na poziomie, który znajdzie uznanie Waszych Gości, a Wam pozwoli cieszyć się Dniem Imprezy bez żadnych obaw – w szczególności:

 

doceniany przez Organizatorów profesjonalny wizerunek sceniczny, efektowność występów i jakość przygotowywanych przez nas imprez (potwierdzone materiałami demo na stronie: https://vocart.eu/demo/, galerią na stronie https://vocart.eu/galeria/ i referencjami dostępnymi m.in. na stronie https://vocart.eu/referencje/ );

 

świetny duet wokalistów (męski i damski wokal) i Prezenter Muzyczny oraz popularni Instrumentaliści – skład VOCART tworzą osoby o wyróżniających się osiągnięciach w branży rozrywkowej, prezentujący obszerny i wszechstronny repertuar – nie wstydzimy się żadnej Muzyki oraz potrafimy ją wiernie wykonać – ponad 800 licencjonowanych utworów wykonywanych na żywo oraz ponad 50.000 oryginalnych utworów w płytotece DJ’a – od disco polo / przez taneczne klasyki / po rock – klimat każdego Wydarzenia jest ustalany indywidualnie – repertuar jest dostępny na stronach: https://vocart.eu/dj/ oraz https://vocart.eu/zespol/ );

 

doświadczenie zbierane od 2008 roku nawet na ponad 100 prestiżowych imprezach rocznie (liczba udokumentowana fakturami i referencjami) – to o ponad połowę więcej niż wynosi aktualna średnia w branży;

 

atrakcyjne i bardzo popularne scenariusze imprez prowadzonych przez doświadczonego Konferansjera z wiedzą Event Plannera/Managera – dwujęzyczny (pol-ang), dobrze wychowany, potrafiący poskromić czas na Wydarzeniu i błyskotliwy w komentarzach – będzie zawsze jasnym punktem na scenie i wsparciem na imprezie – w portfolio między innymi współpraca na scenie z: Adamem Małyszem, Maciejem Orłosiem, Cezarym Pazurą, Ryszardem Rembiszewskim itd.

 

Oferujemy zaskakujące propozycje, świetną zabawę, żywiołowe prowadzenie przez konferansjera i wysoki poziom występów. U nas nie ma pomyłek i przypadku. Wystąpiliśmy na wielu prestiżowych imprezach w całej Polsce i Europie, co dokumentują nasze referencje, relacje z wydarzeń oraz setki zadowolonych Klientów od 2008 roku. Każdego roku odbywa się nawet ponad 100 wydarzeń z udziałem VOCART.

 

W naszej ofercie odnajdziecie wszystko, co jest potrzebne do zorganizowania małej i dużej imprezy - szeroki wybór usług artystycznych oraz technikę sceniczną uznanych producentów. Znamy się na klasyce dyskotekowych hitów i na bankietowym swingu – nie boimy się także disco-polo oraz rock’a.

 

NASZ HIT na imprezy to ZESPÓŁ + DJ, czyli występ pełnego składu zespołu (6-7 osób 100% na żywo) lub duetu wokalnego z podkładem instrumentalnym, zakończony występem DJ'a - dwie usługi w cenie jednej i podwójna atrakcyjność imprezy. VOCART oferuje także samodzielną usługę DJ’a.

 

Poziom występów VOCART i efektowność naszej sceny można poznać, oglądając nasze materiały demo, gdzie prezentujemy wyłącznie naszą technikę - dysponujemy własnym nagłośnieniem i oświetleniem renomowanych producentów, które zapewnia duży zakres konfiguracji światła i dźwięku na Wydarzenia z udziałem kilkuset osób.

 

Referencje, demo i szczegóły na naszej stronie: www.vocart.eu.

 

Zaufano nam między innymi na następujących prestiżowych Imprezach: 
- Gale I.D. Media "Lwice Biznesu" i "Prestiżowy Produkt Roku" (2016, 2017, 2018, 2019) 
- Ogólnopolska Trasa BOŚ Bank „KLONY 2017” (2017) 
- Gala Orange Polska „BESTSELLERY 2016” (2016) 
- Gala 20-lecia BIALMED (2018) 
- Gala MEDIA-SATURN - Media Markt & Saturn (2013, 2014, 2015) 
- Gala 90-lecia Spółki Lasy Państwowe (2014) 
- Gala 35-lecia Polskiego Towarzystwa Informatycznego (2016) 
- Gala 25-lecia Firmy SVANTEK (2015) 
- Gala 20-lecia Firmy PLASTEM (2016) 
- Gala 20-lecia Konsorcjum CFE (2016) 
- Gala 10-lecia Wydawnictwa I.D. MEDIA (2015) 
- Gala COLLIERS (2019) 
- Gala FUNDAMENTAL Group (2018) 
- Gala Firm ARUM & GENERALI (2014) 
- Gala Firmy AUDATEX (2016) 

i na wielu innych Wydarzeniach.

SKŁAD ZESPOŁU

Wokal Męski

Wokal Damski

Gitara

Instrumenty Klawiszowe

Bas

Perkusja

Saksofon

Skrzypce

DJ

Konferansjer

Doradca Organizacyjny

Ten zespół nie dodał na razie żadnych nagrań

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół VOCART PARTY COVER BAND & DJ z siedzibą w miejscowości Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.