UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny ZESPÓŁ MUZYCZNY TERAZLIVE

ZESPÓŁ MUZYCZNY TERAZLIVE

Warszawa
502645285

O NAS

Muzyka łagodzi obyczaje, mówi staropolskie przysłowie. My, ze swojej strony dodać możemy, iż dźwięki sprzyjają odprężeniu, zacieśnianiu więzi, uwidacznianiu emocji i uczuć oraz zatrzymaniu się na chwilę w celu zwyczajnej zadumy. Jednakże, niejednokrotnie brzmienia powinny również podrywać do tańca oraz budować tym samym atmosferę szampańskiej zabawy i radości świętowania.

Zespół Muzyczny TerazLive jest grupą ludzi, których połączyła ogromna pasja. Pasja do niesienia słuchaczom radości z treści i melodii przekazywanych za pomocą nut. Podczas naszych codziennych, wielogodzinnych prób to właśnie Wy Państwo, wyznaczacie nam nowe ścieżki rozwoju oraz kierunki w których pragniemy podążać.

Jesteśmy kapelą weselną, dla której domeną jakiegokolwiek brzmienia, jest jego naturalność. Oznacza to, iż nasze występy odbywają się całkowicie na żywo. Doskonałą harmonię uzyskujemy dzięki obecności sześciorga członków grupy, wśród których znaleźli się zawodowi wokaliści oraz instrumentaliści. Wieloletnie doświadczenie wykształciło w nas swoistą odwagę, która pozwala nam wciąż poszerzać, i tak już niezwykle wielowymiarowy repertuar oraz wzbogacać go o charakter kolejnych muzycznych nurtów. Wykonując utwory w językach zarówno polskim, angielskim jak i włoskim pozostajemy otwarci na indywidualne potrzeby każdego z Państwa, często tworząc całkowicie nowe aranżacje najpopularniejszych kawałków.

Jeśli zatem dzień ślubu zbliża się do Państwa wielkimi krokami, a Wy sami stajecie w obliczu wyboru zespołu weselnego mających go uwiecznić i sprawić, iż okaże się on faktycznie wyjątkowy, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Nie odgrywa dla nas roli nawet najbardziej odległa część kraju.

SKŁAD ZESPOŁU

Wokal i Konferansjer - Maryla

Klawisze, Akordeon, Wokal - Andrzej

Gitara Solowa, - Alex

Gitara Basowa, Wokal - Paweł

Saksofon Altowy i Tenorowy, Wokal - Alek

Perkusja - Piotr

 

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

• przezylam-z-toba-tyle-lat.mp3
• twist-again.mp3
• simplythe-best.mp3
• szalona.mp3
• blanket-on-the-ground.mp3
• sex-bomb.mp3
• moj-cygan.mp3

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół ZESPÓŁ MUZYCZNY TERAZLIVE z siedzibą w miejscowości Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.