UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny Zespół Zieloni

Zespół Zieloni

Lublin
698956096

O NAS

Zespół Zieloni to doświadczeni muzycy, niejednokrotnie wyróżniani na ogólnopolskich konkursach i przeglądach. Zieloni to znane i lubiane standardy muzyki rozrywkowej, grane na żywo i na najwyższym poziomie. Zieloni to wysokoej jakości sprzęt i oświetlenie.

Jednak przede wszystkim Zieloni to dobra zabawa - Państwo bawią się przy naszej muzyce, natomiast my, grając na żywo, bawimy się muzyką, wciąż czerpiąc z tego ogromną przyjemność.

Podstawowy, pięcioosobowy skład zespołu to perkusja, bas, gitara, klawisz, wokal damski i wokale męskie.

Dojeżdżamy w każde miejsce, wedle potrzeb. Gramy na "wyprowadzeniu" czy też "błogosławieństwie" oraz "biesiadę", na instrumentach tradycyjnych (akordeon, saksofon, tamburyn).

Można nas usłyszeć na koncertach rockowych które gramy w całym kraju. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie informujemy o występach, być może w Państwa okolicy.

Do zobacznia na imprezach!

SKŁAD ZESPOŁU

Julia - wokal

Damian - wokal, gitara, saksofon, prowadzenie

Michał - instrumenty klawiszowe, akordeon

Kacper - bas, gitara akustyczna

Oskar - perkusja

Ten zespół nie dodał jak na razie żadnych nagrań video. Możesz poprosić zespół o video kontaktując się z nim przez formularz

Ten zespół nie dodał zdjęć... Skontaktuj się w zespołem i poproś o udostępnienie zdjęć

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół Zespół Zieloni z siedzibą w miejscowości Lublin, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.