UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny Zespół Muzyczny AMATI

Zespół Muzyczny AMATI

Wrocław
505944401

O NAS

Zajmujemy się profesjonalna oprawą muzyczną wszelkiego rodzaju imprez, takich jak:

  • wesela
  • studniówki
  • zabawy
  • dancingi
  • imprezy okolicznościowe, firmowe, .plenerowe (festyny itp.).


Gwarantujemy wysoki poziom muzyczny i wokalny. Posiadamy sprzęt muzyczny takich firm, jak; RCF, MACKIE, SHURE, YAMAHA, dzięki któremu zespół brzmi na najwyższym poziomie muzyczno-akustycznym i wokalnym . Maksymalna moc nagłośnienia to 18kW dobierana w zależności od zlecenia.

Efektowne oświetlenie! Posiadamy ekran i projektor, dzięki którym goście bawiący się na danej imprezie mogą:

  • oglądać się wzajmenie podczas zabawy,
  • oglądać wyświetlane na ekranie zdjęcia, zrobione podczas trwającej imprezy.


Prowadzimy również karaoke. Stawiamy na brzmienie i jakość wykonanej usługi, a przede wszystkim na dobrze dobrany repertuar i zabawę gości.


Zespół muzyczny na wesele - Jesteśmy doświadczonym zespołem, posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu wesel, gramy wszystkie utwory - zarówno te starsze, jak i najnowsze hity z list przebojów, repertuar dobieramy zgodnie z gustami bawiących sie gości.

Świetny wodzirej - dbający o wyśmienitą atmosferę na weselu. Nasze bloki muzyczne to minimum 5-6 kawałków, lecz jeśli zaistnieje  taka potrzeba - przygrywamy o kilka więcej - jednym słowem kontrolujemy parkiet.

Przerwy: ok. 10min między blokami muzycznymi. W przerwach puszczamy muzykę w tle lub gramy przy stołach na gitarze, biesiadując i śpiewając razem z gośćmi weselnymi.

Robimy świetne Show!  W trakcie imprezy zapewniamy rozmaite konkursy i zabawy, w których nagradzamy zwycięzców pamiątkowymi upominkami. W ramach przyjęcia weselnego organizujemy oczywiście wszelakie zabawy oczepinowe oraz podziękowania dla rodziców.

Robimy fotki, które po zakończeniu wesela Para Młoda otrzymuje gratis na płycie DVD!!!

Cennik - ceny ustalamy indywidualnie, w zależności od rodzaju zabawy. Posiadamy własny transport. W przypadku braku wolnego terminu polecamy zaprzyjaźnione zespoły.

Amati to nie pierwszy lepszy zespół na wesele. Robimy to co lubimy i jesteśmy w tym dobrzy, Dlatego gwarantujemy 100% satysfakcji z poprowadzonej przez nas imprezy !

 

SKŁAD ZESPOŁU

Zespół muzyczny AMATI to 4 osobowy skład powstały już w 2000r - dwa wokale żeńskie plus wokal męski. 

Czwórka młodych ludzi z pasją: Ola, Jarek, Edyta i Marcin.

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół Zespół Muzyczny AMATI z siedzibą w miejscowości Wrocław, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.