UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny For Dance

For Dance

Szczecinek
511468991

O NAS

Witamy! For Dance to trzy osobowa kapela, która zapewni Ci komfort i kulturalne prowadzenie imprezy w cenie o wiele droższych zespołów! 
Najwyższej klasy sprzęt, wysoka kultura osobista, niespotykane aranżacje! 
Posiadamy wykształcenie muzyczne a na scenie występujemy od 2000r., co pozwoliło nam dobrze zadomowić się w gronie najlepszych kapel na Pomorzu! Występujemy na terenie całego kraju, dojedziemy w każde miejsce!

Obsługujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe:

wesela (również z poprawinami) 
studniówki i wieczorki gimnazjalne 
małe imprezy plenerowe 
imprezy zakładowe 
bale

Zespół dysponuje sprzętem najwyższej światowej klasy 
Nagłośnienie RCF- będące klasą samą dla siebie pozwala nam prezentować muzykę na najwyższym poziomie. Z pełną swobodą obsługujemy imprezy nawet do 500 osób. Właściwie brzmienie jest uzyskiwane również dzięki mikrofonom Shure Beta 58 oraz AudioTechnika ATM710, niezawodnemu mikserowi Allen& Heath PA12. Selektywność brzmienia, moc oraz wyrazistość stawia nas przed innymi kapelami oferującymi swoje usługi na rynku usług muzycznych. 
Na życzenie jesteśmy w stanie dysponować sprzętem Dynacord Vertical Array bądź też innym w zależności od preferencji oraz charakteru imprezy. 
Flagowe aranżery marki Korg i Yamaha to również najwyższa marka wśród instrumentów, wiernie zastępujących pełny skład tj. perkusja, gitary, bas. 
Do tego w pełni profesjonalne oświetlenie sceniczne Ruchome Głowy DMX pozwala zadowolić najbardziej wymagających Klientów.

SKŁAD ZESPOŁU

3 osoby

 

Magda- wokal, prowadzenie, przeskadzajki

Karol- gitara elektryczna, gitara elektroakustyczna, 

Przemek- wokal, prowadzenie, zabawy, instr. klawiszowe

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

• for-dance-szczecinek-05012013r.mp3
• for-dance-szczecinek-ona-taczy-dla-mnie.mp3

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół For Dance z siedzibą w miejscowości Szczecinek, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.