UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny Krakus Band

Krakus Band

Kraków
600933845

O NAS

Zespół muzyczny na wesele i inne imprezy okolicznościowe.

Muzyka w 100% na żywo, z wdziękiem i ze smakiem!

Nasz zespół to ambitny i charyzmatyczny coverband na wesele, imprezę firmową oraz sylwestra! Zależy Ci na oprawie muzycznej na najwyższym poziomie? Szukasz zespołu, który gwarantuje dobrą zabawę? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś!

W 5-osobowym składzie zespołu usłyszysz:

- wybitne wokale (damski i męski)

- saksofon

- gitara

- klawisze, akordeon

- bas i perkusja

 

Nasze atuty: 
- dobre nagłośnienie, to gwarancja świetnego brzmienia

- efekty świetlne

- bogaty i zróżnicowany repertuar


- wybitne wokale: damski i męski


- gramy na "wyprowadzenie"


- organizujemy taktowne zabawy


- długie bloki muzyczne


- krótkie przerwy


- muzyka do konsumpcji z MP3

 

SKŁAD ZESPOŁU

Sławek – "człowiek renesansu" - gra wszystko i w każdej tonacji. Uśmiechnięty konferansjer i nasz ulubiony „szeryf”. 

Marta – śpiew, saksofon. Śpiewanie to jej sposób na życie z uśmiechem na twarzy. Pasja i pozytywne emocje to jej sceniczna wizytówka. Nie jeden mógłby jej pozazdrościć mocnego głosu i talentu wokalnego. Wiele utworów z repertuaru np. Whitney Huston, czy Jennifer Rush brzmi jak oryginał!

Roman – gitara, śpiew. Jego energia i zaangażowanie sprawiają, że każda wykonywana przez nas piosenka jest najważniejsza. Nieszablonowe brzmienie gitary i umiejętność zaśpiewania w każdym stylu muzycznym to zalety o których nie sposób nie wspomnieć.

Michał – gitara basowa. Włada wszystkimi niskimi dźwiękami w naszym zespole. Z jego pomysłowości i kreatywności korzystamy nie tylko wtedy gdy gramy.

Piotrek – perkusja, śpiew. Sprawia, że każdy rytm tańczy się lekko i prosto. Muzyczny obieżyświat, gawędziarz i „kopalnia humoru”.

Ten zespół nie dodał jak na razie żadnych nagrań video. Możesz poprosić zespół o video kontaktując się z nim przez formularz

Ten zespół nie dodał na razie żadnych nagrań

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół Krakus Band z siedzibą w miejscowości Kraków, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.