UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny Muzyczny Kadr

Muzyczny Kadr

Kościerzyna
888 822 543

O NAS

Muzyczny Kadr to połączenie muzyki z fotografią.

 Staszek -posiadam blisko 10 letnie doświadczenie w branży muzycznej i weselnej. Muzyka to moja pasja, dostosowuję się do oczekiwań Pary Młodej, zleceniodawców ale również gości obecnych na danej imprezie. Dzięki zdobytemu doświadczeniu umiem rozbawić oraz zabawić gości, poprowadzę konkursy, które dostosuję do Waszych oczekiwań. Do każdego zlecenia przygotowuję się indywidualnie po to by sprostać wymaganiom.

Karolka -fotografia jest moją pasją więc podczas każdego zlecenia daję z siebie wszystko. Staram się uchwycić nie tylko to co oczywiste ale również próbuję złapać ulotne chwile bo one maja swój niepowtarzalny urok. Powierzając mi wykonanie zdjęć możecie być pewni, że postaram się żebyście mieli wspaniałą pamiątkę.

Muzyczny Kadr to rozwiązanie dla tych którzy szukają Dj i Fotografa. Tworzymy zgrany duet, który się uzupełnia a jednocześnie proponujemy jako duet korzystną cenę.

SKŁAD ZESPOŁU

Dj, Wodzirej + Fotograf

Ten zespół nie dodał jak na razie żadnych nagrań video. Możesz poprosić zespół o video kontaktując się z nim przez formularz

Ten zespół nie dodał na razie żadnych nagrań

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół Muzyczny Kadr z siedzibą w miejscowości Kościerzyna, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.