UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny Pony Express Cover Band

Pony Express Cover Band

Kraków
506712742

O NAS

Zespół składa się z pięciu osób. Opcjonalnie współpracuje również z trębaczem/klawiszowcem. 

<,p> Imprezy wykonywane przez nas utrzymane są głównie w stylistyce rockowej. Klasyka polskiego i zagranicznego rocka - również tego mocniejszego; dość duża ilość przebojów ery Disco, klasyka polskiej muzyki rozrywkowej. Muzykę Disco Polo staramy się omijać szerokim łukiem. Nie ubieramy się w tandetne stroje, nie stać nas na bordowe kapelusze, nie wykonujemy układów tanecznych. Mimo to potrafimy utrzymać niepowtarzalny klimat oraz pełny parkiet na imprezach.

 

Nagrania prezentowane tutaj są nagraniami pochodzącymi z sesji live. Nie zostały spreparowane w studio. Nagranie "Wesele 2013" - z weselnej kamery, przedstawia stary skład zespołu. Od tamtego czasu zmieniła się (na lepsze) sekcja rytmiczna.

SKŁAD ZESPOŁU

Ania - śpiew, skrzypce

Marek - gitara, śpiew

Paweł - instr. klawiszowe

Wojtek - gitara basowa

Kamil - instrumenty perkusyjne

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół Pony Express Cover Band z siedzibą w miejscowości Kraków, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.