UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny Rock&Feler

Rock&Feler

Gdańsk
503533006

O NAS

Rock&Feler to grupa zaprzyjaźnionych, wykształconych i doświadczonych muzyków, oferująca oprawę muzyczną imprezy firmowej, bankietu, wesela z klasą i innych imprez okolicznościowych. 
Muzyka całkowicie na żywo! Szeroki repertuar taneczny - najbardziej znane i lubiane, polskie i zagraniczne przeboje lat 70', szalone disco lat 80', 90' oraz wybrane najnowsze hity radiowe. Zespól wykonuje również standardy jazzowe, swingowe. Nie grają jedynie muzyki z gatunku disco-polo. Wysoki poziom wykonań, zawodowe brzmienie, kulturalne prowadzenie i power. Jako duet wokalny SemiSweet, oferują także wymarzoną, nietradycyjną oprawę muzyczną ślubu w Kościele, tworząc nadzwyczajną atmosferę pełną zadumy i wzruszenia. 

Zorganizujemy Państwu wymarzoną oprawę muzyczną nie tylko ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego, ale także każdej uroczystości i imprezy tanecznej. 
Polecamy się również na koncerty w klubach muzycznych, instytucjach i ośrodkach kulturalnych. Jesteśmy profesjonalistami w tej dziedzinie, odpowiedzialni i niezawodni. Spełniamy oczekiwania! Działamy z ogromną pasją i zaangażowaniem, gwarantując naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. 
Dajemy gwarancję udanej zabawy, zadowolenia, prawdziwych doznań artystycznych, samych pozytywnych emocji i wzruszeń. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.krukduo.pl 

SKŁAD ZESPOŁU

piano/bas, wokal męski, wokal żeński, perkusja, gitara elektryczna, trąbka 

Ten zespół nie dodał na razie żadnych nagrań

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół Rock&Feler z siedzibą w miejscowości Gdańsk, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.