UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny Zespół Rock and Roll

Zespół Rock and Roll

Łódź
690155486

O NAS

O nas:

Zespół Rock and Roll, jako jeden z nielicznych, oferuje usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Oferta może zostać zmodyfikowana według Państwa uznania. Poniżej prezentujemy kilka przykładów:
- zmiana składu wykonawczego – występujemy w różnych składach, od 4 do 7 muzyków,
- w razie potrzeby oferujemy dodatkowe nagłośnienie (potrzebne wyłącznie podczas występów w plenerze),
- na stałe współpracujemy z wodzirejem – istnieje możliwość skorzystania z jego usług (imprezy prowadzimy także we własnym zakresie),
- dajemy możliwość wyboru instrumentarium (w obrębie muzyków, wchodzących w skład zespołu).

Wszelkie szczegóły, dotyczące prowadzenia imprezy oraz repertuaru ustalamy indywidualnie.

 

Oferta:

Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem muzycznym. Nasze występy wyróżniają się czystym, selektywnym i dobrze wystrojonym brzmieniem, które pozwala na wierne oddanie szczegółów. Korzystamy z wieloletniego doświadczenia oraz niezawodności producentów, takich jak np. Lexicon, Yamaha, Motu, czy RCF.
Oferujemy usługę profesjonalnego oświetlenia sceny. Dbamy o sferę muzyczną oraz wizualną występu.

Zajmujemy się obsługą muzyczną:
- wesel,
- bankietów,
- imprez okolicznościowych,
- studniówek,
- bali sylwestrowych,
- konferencji

 

OFERTA:
www.rnr-band.pl/dokumenty_rock_and_roll/oferta.pdf

LINKI:
www.rnr-band.pl/dokumenty_rock_and_roll/przykladowy_repertuar_zespolu_rock_and_roll.pdf

SKŁAD ZESPOŁU

Wykonawcy:

Zespół tworzy grupa młodych i ambitnych muzyków, grających ze sobą od kilku lat. Odpowiednio dobrany skład wykonawczy umożliwia świadczenie usług na najwyższym poziomie. Na uwagę zasługują wokalistki, których barwy głosu wzajemnie się uzupełniają.


Ilona – Pierwsze kroki artystyczne stawiała w szkole podstawowej, gdzie startując w konkursach recytatorskich otrzymała wyróżnienia i nagrody. W 2009 roku wzięła udział w konkursie organizowanym przez Radio Kaszëbë - "Kaszubski Idol 2009". Przechodząc przez sito eliminacyjne - awansowała do etapu finałowego. Ciężka praca opłaciła się, została Kaszubskim Idolem. Już jako Kaszubski Idol koncertowała na terenie całego kraju, nagrała singiel a teledysk do tego singla zajął 3 miejsce w I Kaszubskim Festiwalu video klipów. Obecnie Ilona nadal współpracuje z Radio Kaszëbë biorąc udział w projekcie Kaszubski Idol Live. Realizuje także własne projekty muzyczne wspólnie z zaprzyjaźnionymi muzykami. Nadal koncertuje. W lipcu 2013 roku powstał jej pierwszy autorski utwór pod tytułem „Dziecko”.


Marta – wokal/instrumenty klawiszowe. Uczestniczyła m.in. w warsztatach wokalnych techniką SLS oraz w warsztatach Elżbiety Zapendowskiej. Na co dzień tworzy i wykonuje muzykę oscylującą wokół jazzu, soulu. W jej wykonaniu można usłyszeć zarówno standardy jazzowe, utwory Amy Winehouse, Alicii Keys, Anny Marii Jopek, Marysi Sadowskiej, Kayah, jak i utwory lat 20., 30., piosenkę aktorską, poezję śpiewaną i inne.


Anna - wokal/instrumenty klawiszowe, absolwentka wokalistyki jazzowej i dyrygentury chóralnej. W 2011 roku wystapiła gościnnie z zespołem Loka na Top Trendy Festiwal. Ma na swoim koncie osiągnięcia międzynarodowe, na których prezentowała swoje autorskie kompozycje m.in. wyróżnienie na konkursie organizowanym przez amerykańską wytwórnię sprzętu nagłośnieniowego "Blue Microphones", oraz II miejsce na konkursie "Song of the Year".

Piotrek - saksofon,
Maciek - gitara elektryczna,
Albert - instrumenty perkusyjne,

Ten zespół nie dodał na razie żadnych nagrań

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół Zespół Rock and Roll z siedzibą w miejscowości Łódź, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.