UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny Wonderful Live

Wonderful Live

Łódź
608899504

O NAS

W swoim repertuarze mamy przeszło 150 utworów w zróżnicowanej stylistyce – od biesiady, przez pop, rock, latino oraz najnowsze hity dyskotekowe. Są to piosenki zarówno polskie jaki i zagraniczne (angielskie, hiszpańskie, włoskie, francuskie) wszystkie zaaranżowane na bardzo wysokim poziomie.
Do każdej imprezy staramy się podchodzić indywidualnie dostosowując repertuar, tak aby sprostać najbardziej wymagającym gustom. Każde wesele jest prowadzone przez profesjonalnego wodzireja i może obejmować także biesiadę i różne zabawy ustalane wcześniej z Młodą Parą. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zespołu na stronie

 http://www.wonderfullive.pl

SKŁAD ZESPOŁU

Wonderful Live to sześcioosobowa grupa wykształconych muzyków grająca na żywo największe przeboje muzyki rozrywkowej,  począwszy od lat 60-tych, aż po współczesne hity.

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

• corazone.mp3
• labamba.mp3
• moloko.mp3

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół Wonderful Live z siedzibą w miejscowości Łódź, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.