UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny WYTRAWNI

WYTRAWNI

Katowice
513510287

O NAS

Wiemy, że każde wydarzenie wymaga indywidualnego podejścia i kreatywnej oprawy. Nie proponujemy więc „sztywnej listy top” granej na każdej imprezie. Dla nas Twój event, bankiet, impreza firmowa czy okolicznościowa to nie miejsce, ale ludzie, których porywamy do zabawy w klimatach, jakie im odpowiadają.

Stawiamy na oryginalność i do wszystkiego podchodzimy ze zdrowym dystansem. Nieprzypadkowo więc z dziką przyjemnością przełamujemy wszelkie standardy i jak unowocześniona wersja wróżki zębuszki, możemy spełnić Twoje życzenia: zapewnić nieograniczone możliwości repertuarowe, poszerzyć nasz skład o kolejnych instrumentalistów,  zadbać o nagłośnienie i oświetlenie w miejscu imprezy.

P.S. Zaśpiewa dla Was finalista "Szansy na sukces" i uczestnik VI edycji "Voice of Poland" - Marcin Staszek.

SKŁAD ZESPOŁU

Marcin Staszek - wokale, gitary, instr.perk.

Mirek Rupała - wokal, bass

Mikołaj Cierpka - gitary

Wojtek Wieczorek - instrumenty klawiszowe

Krzysztof Kapel - saxofony, EWI

Krzysztof Kot - perkusja

Ten zespół nie dodał na razie żadnych nagrań

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół WYTRAWNI z siedzibą w miejscowości Katowice, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.