UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny Zespol Muza

Zespol Muza

Rzeszów
502658398

O NAS

MUZA - Produkcja wrażeń muzycznych

Zespół muzyczny MUZA, to sześcioosobowa grupa miłośników muzyki . Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy zajmując się oprawą muzyczną poprzez wieloletnie prowadzenie imprez okolicznościowych typu: wesela, studniówki, bankiety, festyny, zorganizowane zabawy taneczne, a także koncerty jubileuszowe. Dysponujemy szerokim repertuarem muzycznym, obejmującym utwory kierowane do wielu pokoleń. 
Gramy praktycznie wszystko: od Disco Polo, Rock Polo, rozwirowanego rock&rolla, przez spokojnego i refleksyjnego bluesa, tradycyjną muzykę ludową aż po popularne szlagiery z ostatnich 30 lat oraz biesiadę przy stołach specjalnie dla gości. Nasza muzyka jest w stanie ożywić każdą imprezę - czy jest to studniówka, wesele, zabawa sylwestrowa, czy wykwintny bankiet.

Muzyka wykonywana jest przez zespół całkowicie na żywo. Nasi muzycy to również doskonali konferansjerzy, którzy z powodzeniem mogą poprowadzić każdą imprezę muzyczną. Jesteśmy znani z bogatej oferty ciekawych gier i zabaw weselnych. 
Pytania prosimy kierować drogą e-mail.: zespolmuzaa@gmail.com
Bardzo serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy: 
Zespół muzyczny "MUZA"

SKŁAD ZESPOŁU

 

Jola - wokalistka, przeszkadzajki perkusyjne

Wiesiek - wokal, gitara

Tomek - wokal, klawisz, akordeon

Piotrek - saksofon - alt i sopran, flet poprzeczny

Jacek - gitara basowa, konferansjer

Wawrzyniec - perkusista

 

Ten zespół nie dodał jak na razie żadnych nagrań video. Możesz poprosić zespół o video kontaktując się z nim przez formularz

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół Zespol Muza z siedzibą w miejscowości Rzeszów, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.