UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny Zespół Muzyczny TABU

Zespół Muzyczny TABU

Mielec
534115829

O NAS

Zespół składa się z 6 wykształconych muzycznie osób, które łączy pasja, wspólne hobby jakim jest muzyka. Szczycimy się tym, że gramy WYŁĄCZNIE NA ŻYWO.

Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki i uniwersalny repertuar. Zwracamy bardzo dużą uwagę na jego dobór i urozmaicenie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować oprawę muzyczną dla szerokiego grona odbiorców o dużej rozpiętości gustów muzycznych. Wykonujemy praktycznie każdy gatunek muzyczny, co daje nam dużą elastyczność i możliwość oprawy większości imprez muzycznych (wesela, bankiety, studniówki, bale, przyjęcia). Gramy dla Państwa utwory zarówno z lat 60-tych, 70-tych i 80-tych jak i najnowsze przeboje muzyki rozrywkowej.

 

Kontakt:

Sebastian - 534 115 829

Sławek - 600 447 447

e-mail - sebastian.glod@interia.pl

 

 

 

SKŁAD ZESPOŁU

Kasia - wokal

Sławek - saksofon, wokal, konferansjerka 

Adrian - instr. klawiszowe, wokal 

Sebastian - gitara basowa, wokal, konferansjerka 

Mateusz - instr. perkusyjne 

Hubert - gitara elektryczna

Ten zespół nie dodał na razie żadnych nagrań

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół Zespół Muzyczny TABU z siedzibą w miejscowości Mielec, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.