UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny Zespół TROLL

Zespół TROLL

Warszawa
667994883

O NAS

 Zespół TROLL to 4-osobowa grupa wokalno-instrumentalna z olbrzymim doświadczeniem w prowadzeniu imprez okolicznościowych, w tym przede wszystkim wesel. Dysponujemy różnorodnym i bogatym repertuarem tanecznym z damsko-męskim wokalem (3 osoby śpiewające) składającym się z rodzimych oraz światowych przebojów muzyki rozrywkowej począwszy od lat '60- tych aż po współczesne hity. W doborze muzyki kierujemy się charakterem imprezy uwzględniając jednocześnie indywidualne życzenia klienta. Posiadamy szeroką ofertę w zakresie kulturalnych zabaw integracyjnych i różnego typu konkursów z udziałem gości, jak również zapewniamy profesjonalną konferansjerkę, co gwarantuje dobrze zorganizowaną zabawę, a tym samym satysfakcję z udanej imprezy.

W cenie usługi, na życzenie klienta, oprawa muzyczna w ramach ceremonii błogosławieństwa nowożeńców na nowej drodze życia.

Zespół TROLL oferuje najlepszą oprawę muzyczną każdej imprezy. Oprócz wesel gramy także na dancingach,  bankietach, eventach firmowych, balach i zabawach (m.in. sylwestrowych i karnawałowych), studniówkach, imprezach plenerowych i okolicznościowych zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Zapewniamy sprzęt nagłośnieniowy skonfigurowany do potrzeb akustycznych każdej sali bądź warunków plenerowych oraz oświetlenie sceniczne i tzw. dyskotekowe efekty świetlne.

Harmonogram każdej imprezy omawiamy z klientem, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Cenę usługi dostosowujemy do jej zakresu oraz oczekiwań klienta.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

SKŁAD ZESPOŁU

Sylwia - wokalistka;

Tomek - wokalista, prowadzenie imprezy, instrumenty perkusyjne, gitara akustyczna, keyboard, akordeon;

Grzegorz - wokalista, gitara elektryczna;

Piotr - instrumenty klawiszowe, akordeon, aranżacje;

Oto nagrania przygotowane specjalnie dla par odwiedzających sprawdzonezespoly.pl

• zespol-troll-rekawiczki.mp3
• zespol-troll-mam-cudownych-rodzicow.mp3
• zespol-troll-one-way-ticket.mp3
• zespol-troll-promienie.mp3
• zespol-troll-a-follow-rivers.mp3
• zespol-troll-ludzkie-gadanie.mp3
• zespol-troll-rudy-sie-zeni.mp3
• zespol-troll-stand-by-me.mp3
• zespol-troll-za-szklem.mp3
• zespol-troll-zolte-tulipany.mp3

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół Zespół TROLL z siedzibą w miejscowości Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.