UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny AlohaBrass Quintet

AlohaBrass Quintet

Rakszawa
600418741

O NAS

Członkami zespołu jesteśmy MY- młodzi muzycy, absolwenci szkół muzycznych, zasilający szeregi orkiestr dętych, zespołów kameralnych a także innych formacji muzycznych.

Muzyka zajmuje w naszym życiu czołowe miejsce już od wielu lat, darzymy ją ogromną pasją, dzięki której przepełniamy nasze koncerty wyjątkowym brzmieniem oraz wirtuozerią wykonawczą, uświetniając wszelakiego rodzaju uroczystości, które pozostają na długo w pamięci odbiorców.

Ideą, która przyświeca naszej działalności, jest przybliżenie słuchaczom, instrumentów dętych blaszanych. Działalność kwintetu rozpoczęła się około 5 lat temu, wtedy to zaczęliśmy stawiać pierwsze kroki w wykonywaniu muzyki kameralnej.

W skład naszego zespołu, wchodzą:
- 2 trąbki,
- eufonium (puzon),
- puzon,
- tuba.

Aby udowodnić nasze wszechstronne możliwości, chcielibyśmy podkreślić uniwersalizm gatunkowy kwintetu, w którym wykonujemy różne pod względem stylu i charakteru utwory.

Brzmieniem kwintetu uświetniamy uroczystości:
- zaślubin (śluby cywilne jak i kościelne),
- religijnych (komunie, pogrzeby i inne),
- patriotycznych,
- odświętnych obiadów, kolacji bądź bankietów,
- spotkań firmowych, biznesowych,
- spotkań biesiadnych,
i wielu, wielu innych…

Zapraszamy do współpracy.

SKŁAD ZESPOŁU

Mateusz i Olek- trąbki, Asia- puzon, Krzysiek- puzon/eufonium, Dawid- tuba.

Ten zespół nie dodał jak na razie żadnych nagrań video. Możesz poprosić zespół o video kontaktując się z nim przez formularz

Ten zespół nie dodał na razie żadnych nagrań

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół AlohaBrass Quintet z siedzibą w miejscowości Rakszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.