UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny AUDIO-PROFESJA

AUDIO-PROFESJA

Rzeszów
606802062

O NAS

Grupa Audio-profesja specjalizuje się w obsłudze muzycznej imprez takich jak: wesela, imprezy firmowe, studniówki, bankiety, bale sylwestrowe itp. Nasza oferta skierowana jest do osób poszukujących profesjonalnych prezenterów muzycznych i konferansjerów. Naszymi atutami są wieloletnie doświadczenie i najwyższej jakości sprzęt nagłośnieniowy. Z nami spędzisz niezapomnianą noc przy największych polskich i zagranicznych przebojach, prezentowanych zawsze w orginalnym wykonaniu i w najwyższej jakości dźwięku. Utwory na życzenie nie stanowią dla nas żadnego problemu. Oferujemy również prowadzenie zabaw weselnych i karaoke.

SKŁAD ZESPOŁU

Janusz Kapias, Jakub Ruszel

 

 

Ten zespół nie dodał jak na razie żadnych nagrań video. Możesz poprosić zespół o video kontaktując się z nim przez formularz

Ten zespół nie dodał na razie żadnych nagrań

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół AUDIO-PROFESJA z siedzibą w miejscowości Rzeszów, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.