UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny dj/wodzirej Martinus

dj/wodzirej Martinus

Orzesze
723933365

O NAS


Co Państwo zyskujecie zamawiając mnie na swoje wesele?

Posiadam doświadczenie w tym co robię i odpowiednio umiem trafić w preferencje i gusta ludzi - odbiorców. Po kilkunastu minutach imprezy „czuję” towarzystwo. Potrafię umiejętnie trafić do ludzi i wiem z kim można zażartować, a kogo zaprosić do zabawy, czy konkursu. To nie jest prosta sprawa, jednak wieloletnie doświadczenie pokazuje, że posiadam intuicję, która prawie zawsze się sprawdza.

Każda zabawa weselna jest inna i stanowi nową historię pisaną przez Młodą Parę i ich gości. Jest to spontaniczny, pełen pozytywów ciąg zdarzeń, którego nie jesteśmy w stanie rozpisać w żadnym scenariuszu. Najlepsze imprezy powstają wtedy, gdy jest w nich trochę spontaniczności i nie są sztywno zapisane w scenariusz.  Jestem wodzirejem, który posiada wieloletnie doświadczenie i swoje umiejętności w tym zakresie wykorzystuję, by trafić w gusta odbiorców co jest gwarancją dobrej zabawy.

W zależności od życzeń Pary Młodej mogę zaproponować:

  • wesele współczesne,
  • wesele  tradycyjne (typowo polskie),
  • wesele mieszane (zarówno współczesne, nowoczesne, jak i typowo polskie),
  • wesele tematyczne (rockowe, jazzowe, w stylu disco itp.).

 

SKŁAD ZESPOŁU

Marcin

Ten zespół nie dodał jak na razie żadnych nagrań video. Możesz poprosić zespół o video kontaktując się z nim przez formularz

Ten zespół nie dodał na razie żadnych nagrań

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół dj/wodzirej Martinus z siedzibą w miejscowości Orzesze, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.