UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny DJ V&S BROTHERS ENTERTAINMENT

DJ V&S BROTHERS ENTERTAINMENT

Sucha Beskidzka
511357632

O NAS

Czy to wesele, studniówka czy inna impreza, do każdej podchodzimy w takim sam profesjonalny sposób. Nie pozwalamy sobie na błędy. Każde przyjęcie czy  zabawa są dla nas wyjątkowe, bo to Ty je organizujesz.

Firma DJ V&S BROTHERS ENTERTAINMENT współpracuje z licencjonowanymi DJ-ami z wieloletnim doświadczeniem, charyzmą, zmysłem muzycznym, umiejętnościami wodzirejskimi. Posiadamy profesjonalny sprzęt muzyczny, nagłaśniający i oświetleniowy.

Charakteryzuje Nas przede wszystkim profesjonalizm. Zdobytą renomę zawdzięczamy własnej, ciężkiej pracy. Jesteśmy dobrzy w tym, co robimy, bo to kochamy, a praca z ludźmi dodaje Nam skrzydeł. Największą satysfakcją dla Nas jest zadowolenie klienta i jego gości  z naszych usług.

SKŁAD ZESPOŁU

Dj

Ten zespół nie dodał jak na razie żadnych nagrań video. Możesz poprosić zespół o video kontaktując się z nim przez formularz

Ten zespół nie dodał na razie żadnych nagrań

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół DJ V&S BROTHERS ENTERTAINMENT z siedzibą w miejscowości Sucha Beskidzka, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.