UKRYJ WYSZUKIWARKĘPOKAŻ WYSZUKIWARKĘ
zespół weselny Dj Lechu

Dj Lechu

Bolesławiec
533422500

O NAS

Dawid- DJ Lechu

Mirosław- Wodzirej

SKŁAD ZESPOŁU

Dj i Wodzirej na wesele !
Młodość i energia w parze z profesjonalizmem i doświadczeniem.

Pod pseudonimem DJ Lechu kryje się młody energiczny i utalentowany DJ który za pomocą swojego wieloletniego doświadczenia potrafi rozgrzać każdą publikę.
Grał między innymi w takich klubach jak: Klub Imperium Bolesławiec,Euphora Music Club Oleśnica, Club Vega Bolesławiec, wiele imprez okolicznościowych oraz plenerów na dużą skalę.

Wodzirej:
Mirosław Matuszewski-Konferansjer, prowadzący imprezy, moderator.
Od 30 lat współorganizuje, pomaga w organizacji, przygotowuje scenariusze i osobiście prowadzi imprezy począwszy od patriotycznych poprzez sympozja, szkolenia, konferencje do imprez rozrywkowych takich jak przyjęcia rodzinne, wesela, imprezy firmowe, koncerty imprezy plenerowe, zabawy sylwestrowe,ostatkowe, karnawałowe w tym również konferansjer imprez z udziałem gwiazd jako konferansjer scenowy.
Doświadczenie niezliczone imprezy rodzinne, firmowe w tym koncertowe w województwie dolnośląskim, Jakuby - Zgorzelec, Dożynki Powiatowe Zgorzelec,Jagodowe Lato Ruszów, Święto Grzybów Węgliniec, imprezy charytatywne Świętoszów.

*Możliwość fotorelacji imprezy (współpracujemy z fotografem)
*Posiadamy własne nagłośnienie, oświetlenie, wytwornice dymu

Skontaktuj się z nami po więcej informacji, nie zwlekaj ! Wolnych terminów coraz mniej.

Ten zespół nie dodał jak na razie żadnych nagrań video. Możesz poprosić zespół o video kontaktując się z nim przez formularz

Ten zespół nie dodał na razie żadnych nagrań

Masz jakieś pytania odnośnie tego zespołu? Chcesz go zamówić?
Skorzystaj z poniższego formularza, aby dostarczyć wiadomość e-mail.

*
*
*
*
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

Klikając przycisk "WYŚLIJ" zgadzasz się na przetwarzanie przez sprawdzonezespoly.pl i partnera - zespół Dj Lechu z siedzibą w miejscowości Bolesławiec, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty bądź kontaktu. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w regulaminie i polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami przez adres biuro@sprawdzonezespoly.